kien

  • 296
  • 2
  • 1
  • 1
  • bugün

ünal aysal

hocayı tam zamanında kovan başkan. takım top oynamıyordu top. sistem falan hak getire. geçen seneki şampiyonlar ligi aynı euro 2008 gibi bala göte ilerledik. sadece ilk manchester maçında iyi top oynadığımızı hatırlıyorum. peki ünal aysal bunlardan dolayı mı gönderdi hocayı? hayır.

peki bunlardan dolayı mı göndermeliydi? hayır. neden? çünkü bizim taraftarlar olayı anlamayıp , oo imparator gönderilir mi diye ağlayacağı için. kraldan çok kralcıyız. tepkiler tamamen duygusal. lucescu'nun gönderilip terimin gelmesinde ki aynı duygusallık ve işte galatasaray'ı bitiren o duygusallık.

neden gönderildi peki hoca? güven vermedi çünkü. galatasaray da kalacağının güvenini veremedi yönetime. yönetim ısrarla hoca bak tamam 4 maç izin verdik ama gel bizle devam et , şu sözleşmeyi imzala, biz de rahatlayalım dedi. hoca ne yaptı, dur bi bakalım şu dünya kupası eleme maçları ne olacak ona göre takılırız modunda pusuda yattı. aslolan galatasaraylılıktır diyen terim dünya kupasında hocalıkla galatasaray'da hocalığı terazide bi tarttı, tam emin olamadı. çünkü daha önceki iki dünya kupası elemelerinden elenirken milli takımın başında o vardı. belli ki ego su bilindik terim dünya kupasını da görmek istiyor.

işte aysal terimi bu sebepten yolladı. ha ne oldu. yine bi kısım üzgün , ve ağlıyor. ama bu sefer gönderilme sebebi başka, başarısızlık falan değil, terimin kararsızlığı.

devamını okuyayım »
26.09.2013 13:47