• margarin tadı veren kaşar peynir. çok kuvvetli bir şekilde o koku ve tadı alıyorsunuz.
  • çok talihsiz bir reklama sahip ürün.

z kuşağının bu reklam jingle'ı üzerinden oynamalar yaptığını tahmin edebiliyorum*
  • güzel bir kaşar. pakedi 400 gramın altında olanından da satsalar daha güzel olacak.
  • tarafımca tadı hiç bilinmeyen kaşardır. ve hiç bilinmeyecektir.
  • erimiş paket lastiği yediğinizi hissedeceksiniz. denemeyiniz...
  • kesinlikle çok kötü olan kaşar peyniridir. geçen hafta ilk kez aldım yedim ve hayrete düştüm. kalitesizin kalitesizi ve bol su ile karıştırılmış bir sütle yapıldığına eminim. rengi de tadı da kaşar peyniri değil lastik gibiydi. bir daha zinhar almam. bir de kendilerine sesleniyorum buradan ki tereyağlarınızı son kullanma tarihi yaklaşınca bir zahmet çektirin raflardan 3 hafta önce tereyağı aldım skt ertesi günmüş ki ben hiç bakmazdım skt'ne artık bakacağım. ne işi var günü gelmiş ürünün rafta? tüketici markaya güvenip alıyor ama artık asla sizi almayacak. kendim için konuşuyorum pek tabi.
  • yağ dışında bir tat vermiyor. soğukken gerçekten yenilecek gibi değil. böyle yağ çiğniyorsunuz gibi bir his. almayın yemeyin.
  • sütaş taze kaşarı ve yayık tereyağını artık güvenilir doğal sütten yapılmış ürünler bulamadığım için tercih etmeye başladım. her iki ürün de koruyucu renklendirici içermiyor. şunu farkettim ki piyasada artık koruyucu olmayan kaşar kalmamış hatta kaşar bile çok yok genel ürünler artık ertime peynir yani tost peyniri.

tereyağı ve kaşar da çoğu ürün zaten sapsarı görünüyor bunlar bariz renklendirici içerenler (bkz: beta karoten) sütaşınki daha beyaz olduğu için diğerleri yanında daha kötü gibi görünüyor ama renklendiricle sarartılacağına beyaz olsun daha iyi
  • kaşara en ufak benzemeyen ürün. kaşar dediğin tostta uzar, bu yumuşamış margarine dönüyor.

almayın aldırmayın bu plastiği kimseye.
  • etiketinin içindekiler kısmında kimyasal koruyucu yazmadığı için satın almaya devam ettiğim, ancak giderek kalitesi düşen peynir. en başından beri tarih skandalı ile pek ilgilenmedim. çünkü tarih değişse bile peynir küflenmemişse, hızlıca küflenmiyorsa sorun yok demektir. daha önce böyle bir sorun yaşamadım. açılmış paketi on günde bozuluyor, bozulsun da zaten.

şayet tarih değiştirmekten ziyade yapabilecekleri asıl kötülük; kaşarın içerik kısmına gerçeği yazmamaları olur. böyle dalavereler dönüyor ve tüketirken ruhumuz duymuyordur.
hesabın var mı? giriş yap