• sutyen takıyordur.
  • sütyen kopçasını rambo bıçağıyla açan erkek‘in yanında esamesi okunmayan erkektir. erkeklik öğrensin az.
  • hayatta en iddialı olduğum konu. her model, her beden 3 sn de açılır, hemen teslim edilir.

meslek alışkanlığı arkadaşım. her gün 20 mankene sütyen takıp çıkartıyorum. hemen coşmayın. manken dediysem cansız manken..
  • sütyen kopçasını bir saniyede iki parmakla açmayı öğrenmesi gereken erkektir.
  • kendine guvensiz, az sevisen turk kizlari sevisirken erkegi bu konuda mutlaka test ediyor. kendini soyuyor soyuyor tam sutyende birakiyor ve gogsunu hafif yukari kaldirip seni test ediyor hemen.

etmeyen var mii? varsa var desin. zannetmiyorum.

ama sevismek icin sevisen kadin zaten kendini sana kalmadan anında soyuyor.

cinselligin 2 taraf icin de anormal bastirildigi ulkede şu mevzu niye bu kadar onemlilesmis durumda anlamiyorum. sizin yuzunuzden 2 kız etkilicem diye koca koca adamlar sutyen siparis edip evde antreman yapiyor lan.

ben acamiyorum valla. hatta hiç denemiyorum bile. ceketimin dugmesini bile 10 saniyede acabilen adamim. montumun fermuarini istisnasiz her seferinde kumaşa sıkıstirip 2 dakika debelenirim.

ablacim ugrastirmayin bizi. alti ustu sevisecez sonra kalkip tv izleyecegiz. seksi zevk/ihtiyac icin yapilan basit bi eylem degil de yilda bi girilen kpss sinavi gibi gorunce her 2 tarafa da azap oluyor.

beni bu konuda test edeni çok net sikerim. (evet muthis oturdu laf buraya)
  • ya soyle basliklar acip erkekleri maymun etmeyin.

3 milisaniye'de acan var, bir saniye'de gozleriyle acan var, sutyeni komple yiyen var ya.
  • şimdi bunun şöyle bir dezavantajı var. eğer bir adet kezbanla sevişiyorsanız "hmm ben bu kadar hızlı açamıyorum, sen tek elle bu kadar hızlı açtıgına göre baya tecrübelisin yani :s" şeklinde bir yorum getirebiliyor partneriniz. o esnada bütün atmosferi sikip atıyor zaten.
    zira "yok bbğm n alaksı var, tesadüf oldu" desen bir türlü, "ne sandın yarraaam, karamürsel sepeti miyiz" desen başka türlü...
hesabın var mı? giriş yap