• gittiği yer de keko ve varoş buluşma noktası.
  • akbank atm rezaleti

florida'dan el at be suzan sabancı.
  • en sağdaki ablayı ayrıca kınamak isterim maşallah
  • biz arkadaşlarımız yavaş yavaş günlük hayatına dönüyor diye (kastettiğim şey de insanların azıcık gülümsemeye başlaması) darılır olduk birbirimize. asla takip etmeyeceğim bu zenginler ise çok eğlendik diye fotoğraf atıyor yav. hiç umrunda olmayabilir toprağa verilen (ve verilmeyi bekleyen) on binlerce insan ama insan hiç mi tereddüt etmez "ben ne yapıyorum şu an" diye. mide bulandırıcısınız.
  • ciddi ciddi zengin kesimin toplum sorunlarını düşüneceğine, üzüleceğine ve yas tutacağına ihtimal verenler var.
    çok iyi niyetlisiniz bu dünya için.

edit: (bkz: deprem bölgesindeki yetişkin bezi ihtiyaci)
  • sözlükteki bir güruh bu zatın şirketindeki çocukları kadir gecesinde içki içiyorlar diye linç etmiş, işinden ettirmişti. tarihe not kalsın.

edit: gelen dmlerden ötürü şunu söylemem gerek: zenginler üzülecek diye çok kaygılanıyorsunuz di mi arsız, yüzsüz sermayenin bekçi köpekleri.
  • eski bir bankacı olarak beni çok da şaşırtmayan paylaşım. çünkü ben uzun süre çalıştığım kurumlarda özellikle üst yönetimdeki insanların (hemen hemen) insanlıktan çıktığını gözlemledim. altlarına davranışları, acımasızlıkları, kimsenin gözünün yaşına bakmadan insanları ekmeğinden edebiliyor olmaları ve daha pek çok zalimlikleri ben bu insanlarda gördüm. öyle şeyler yaşadım öyle şeyler duydum ki, bir insanın bu raddede insani ve vicdani melekelerini kaybetmesini normal karşılar hale geldim.

bunlar insan değil arkadaşlar. ork gibi bir şey bunlar. kendileri dışında, onları şu dünyada üzecek hiç bir şey yok. yani belki tam anlatamıyor olabilirim, bu tarz insanları yakından tanımak içlerine girmek lazım tam anlayabilmek için.
  • "oh my god, it's all because of erdogan. he ruined our country." diyerek amerikalılara şikayet ettiklerine eminim ama ispat edemem.
hesabın var mı? giriş yap