şükela:  tümü | bugün
  • sherryl woods'un aynı adlı kitap serisinden televizyona uyarlanacak yeni netflix dizisi. dizi, liseden beri yakın olan 3 kız arkadaşın iş hayatı, aşk, aile sorunları gibi konularda yaşadıkları olayları merkezine alıyor. dizinin başrolünde monica potter, heather headley ve brooke elliott var.

fragman.
  • resmi fragmanı yayınlanan, netflix'in 19 mayıs'ta yayınlayacağı yeni dizisi.
  • diziyi izlemeye başladığım ilk bölümün yarısından itibaren içimi pozitif duygular sarmaya başladı. dizideki en ruh hali dengesiz insan sanıyorum ki baba, işin komiği bu adam benim çevremdeki çoğu kişiden çok daha az dengesizlik emaresi gösteriyor. sağlıklı ilişkiler nasıl olur, ergenlerin etrafında ebeveynlerin nasıl davranması gerekir, nasıl düzgün sevilir... uzunca süredir cevabını aradığım ve doğduğum ailemle başlayıp kendi seçtiğim arkadaşlarımdan oluşan ailemle de devam eden süreç düşünülürse asla normal bir hayatım olamayacağına kanaat getirdiğim günden beri kafamdaki normali bana belki de ilk kez hissettirmis olan dizidir. sanırım bu karman corman hayatımın içinde bir şekilde mutlu olmanın yolunu buldum ama içimdeki tükenmeyen ve bana hep sevilmedigimi hissettiren şey sanki bu diziyi izlerken kayboluyor. sonrasında bitiyor, sanki bir uyuşturucu gibi. keşke ben sevmeyi ve sevilmeyi düzgün öğrenebilmis olsaydım ve etrafımdaki insanların sadece bir tesadüfler ve mecburiyetler ağı sebebiyle hayatımda olduğu ile ilgili yargılarımı asabilseydim. aslında bu diziyi izlerken hissettiklerimi hayatımın geneline yaymaktan başka hiç bir arzum da yok sanırım.