şükela:  tümü | bugün soru sor
 • afrin'de olanları çok yanlış anlamış çifttir.
  zeynokenan orada yapılan sikiş sizin bildiğiniz veya alışık olduğunuz bi sikiş değil uyandırayım.

  başlık başa kaldı editi: swinger takılan zeynokenan isimli bir çift, nasıl olduysa afrin de bombaların üzerine kendi isimlerini yazdırmış idi.
  caps alan arkadaşlar varsa bana ulaşsın ekleyeyim.

  bilgi editi: başlığı açan yazar swinger çiftin ya zeyno olanı ya da kenan olanı imiş.

  link editi: çaylak bir arkadaş link verdi.
 • skandal, başka ne denebilir.

  swinger'a karşı değilim, isteyen rıza dahilinde her istediğini yapsın ama türk ordusunun kahraman askerlerinin can verdiği bir savaşta, bomba üzerinde swinger çiftlerin ya da siyasilerin reklamını yapmak ne demektir! bir şeyin de kutsallığını gölgelemeyin artık.
 • partner arayışlarına yeni bir soluk getirmiştir. yataktaki ilişkiyi canlandırmak, cinsel hayatı bomba bir hale getirmek için atılmış adımdır.*
 • dün twitter'da afrin'de şehit olan bir uzman çavuşunun ailesine şehit haberinin verildiği anın videosunu gördüm. videoya, çok soğukkanlı birisi olarak annenin gelen heyeti gördükten sonra daha kimse bir şey demeden kendini yerlere atıp üstünü başını parçalamasını görene kadar dayanabildim. kapattım, izleyemedim gerisini. ve yine şaşırtmayan bir görüntü ; fakir insanlar ve gecekondu.

  şimdi ne söylesek , ne yazsak bilemiyorum. swinger bir çiftin vatansever ya da milliyetçi olmasıyla , özel hayatları arasında bir ilgili de yok bu açıdan başlığı önemsemiyorum ama şu atılan bombalara isim yazdırma olayı var ya işte o şovenizmin en alası. ortada bir savaş var,insanlar ölüyor aileler perişan oluyor bazı şuursuzlar da isimlerini bombaların üzerine yazdırıyorlar, böylesine bir olaydan reklam çıkarma peşindeler. pardon ama madem o kadar vatanseversin götün yiyorsa git gönüllü olarak sen savaş göt lalesi ?

  burada iki çift sözü de tsk hak etmiyor değil yani ? bombalara isim yazdırma işlerine nasıl izin veriyorsunuz ya ? tsk, hangi ara bu şovenist reklamlara ait olacak bir kurum haline geldi ?
 • fake olma ihtimali de mümkün. herkes paylaşıyor böyle. ya epey bir laubalilik var ya da çoğu feyk.
 • `şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik` sözünü şiar edinmiş çiftin masum fantezisi.
 • polis ve askerlerin bazısı görevlerini kullanıyor zaten. şöyle canlı yayınlarda falan bir denk gelin. askeriz polisiz şuradayız burdayız yap bi güzellik vs. tonla rastlarsınız.
 • türkiye daha çok şaşıramam dediğin her olaydan sonra çıtayı farklı bir yere taşıyor. dünya garip ülkeler liginin messi'si resmen.