• olur da avenged sevenfold türkiye'ye gelir sahnenin bize göre sağına doğru meyletmemin sebebi bu herif olacaktır. gitarına da hastayım kendisinin ama alırsam çevremden sik sik yorumlar gelir diye alamıyorum. mis gibi de solo gitaristtir ayrıca overrated falan demek ağır kaçar kendisine. doğrudur sweep picking çok kullanır ama bu onu kötü bir gitarist yapmaz. kaldı ki tek olayı solo atmak da değil gayet güzel riffler de yazmıştır. soloları da canlı canlı tertemiz çalar ayrıca.
  • kendi adiyla cikan schecter tarafindan uretilen bir gitar serisi bulunan muzisyen.

edit: ismi altinda bu gitari degerlendirmek ne kadar dogru olur bilinmez ama 25.5" neck uzerine 24 jumbo fret, floyd rose tremolo ve ebony fingerboard ile tam bir shred gitaridir.
  • gitarının klavyesinde syn yazandır. so far away'in klibinde ise 35442364426 senedir orda duran o yazıyı değiştirmiş, yerine "rev" yazdırmıştır.
  • a7x'ı çok severim * ama bu adamı daha bir ayrı severim. dünyaya solo çalmak için geldiğini düşünüyorum, the rev'in ölümünden sonra grubu ilerilere taşıyabilecek en önemli isim. *
    kendisine slash'i örnek aldığını düşünüyorum, çünkü sahnede slashvari hal ve tavırlarda bulunuyor. ama ikisi de harika gitaristler, biri gibson les paul'la özdeşleşmişken diğeri de schecter synyster custom'la hatta direkt olarak schecter'la özdeşleşecektir.

gitarından söz etmişken, schecter synyster custom kendisine ayrı bir karizma katmakta, resmen hayalimdeki gitar adamın elindeki, gerçi bu adama şu çocuk gitarını bile versen sweep picking'le, solo'yla yine yardırır, yani keramet tabii ki kendisinde. ama insan özeniyor be şöyle harika bir gitara sahip olmak vardı. *

velhasıl kendisi benim gözümde idol denecek kişilerden biridir. bir gün türkiye'ye gelirlerse idolümle tanışmak için elimden geleni yapacağım.
  • avenged sevenfold'un müthiş gitaristi kendi deyimiyle awesome. bir gitarist olarak da hayran olduğum kişi. bir gün aynı sahneyi paylaşmak en büyük hayalim.

saygılar.
  • the wicked end, m.i.a, lost, bat country, eternal rest sololari dinlenmelidir. kendisine overrated demek ayib kacar. tipini sikeyim o ayri.
  • ahh klonlanası yaratık..burnuna ölünesi ki$ilik..
  • inanılmaz estetik solo atan adam. hayvan gibi atmasını geçiyorum, orası ayrı konu. hayvan evladı hatta. bir solo atmak bir adama bu kadar mı yakışır? saatlerce izlenebilir, afterlife'ı saatlerce dinletebilir.
  • popüler grupların en iyi albümlerine bakıldığında gitaristlerin en üretken olduğu aralık 25-30 arası yaştır. bu adam bu tezi tekrar kanıtlamıştır.

synyster o yaş aralığına 2 albüm sığdırmıştır. grubun en iyi albümlerinden biri olan nightmare albümü de o döneme aittir.

afterlife
    a little piece of heaven
    dear god
    nightmare
    burried alive
    so far away
    save me

gibi grubun en iyi parçaları sayılan konser demirbaşı parçalar synyster'ın o dönemden kalma ustalık eserleridir.
  • muazzam yetenekli underrated gitarist.
hesabın var mı? giriş yap