• bir çok ürünü fahiş fiyata satmaya çalışmaktadır.herhangi bir arama motoru ile aynı ürünü bazen yarı fiyatına bazen daha aşağısına bulabilirsiniz.
    güzel bir alternatif;
    http://www.ankaoutdoor.com/
  • "pahalı olduğu" eleştirilerini sonunda ciddiye alıp, makul indirimler yapmıştır. hala da ayın ürünü vesaire adı altında indirimler yapmaktadır. kutluyoruz.
  • abi işine yatırım yapan adamların hayranıyım. o boktan şablonlu ideasoft sitelerinden kurtulup site yaptırmışlar gayet güzel olmuş ama hala eksiklikleri var.

eski siteleri varken alışveriş yapmak içimden gelmemişti güvenememiştim.

responder x9 almaya karar verdim. fiyatları biraz pahalı ama dolar pahalı amk. sipariş verdim son derece hızlı bir şekilde ürün elime ulaştı. demek ki gerçek stok ile çalışıyorlar.
    memnun kaldım.

soru sormak için aradığımda ilgili davrandılar, yardımcı oldular.

niye bu kadar pahalı diye sorduğumda devletimizin zırt pırt koyduğu ekstra ithalat vergilerinin fiyatları yükselttiğini söylediler. doğru yanlış bilemem.

sonuçta ben almak istediğimi hızlıca ve kolayca aldım ona bakarım.
    tavsiye ederim.

tac87.com

edit : web sitesi adresi eklendi.
  • ctm dış ticarete ait olan, genellikle cenk malzemeleri satan bir site.
    çok uzun süredir aradığım lansky bileme setini burada buldum. sorunsuz ve hızlı bir şekilde ürün elime ulaştı.
  • outdoor ve silahlarla ilgili ürünlerin bulunabileceği bir websitesi. gunslick ürünlerini almak için kullanmayı düşünüyorum. hadi hayırlısı.
  • outdoor ürünlerini çok çok pahalı bulduğum site.
hesabın var mı? giriş yap