• aşırı salçalı hazır yemekler satan marka. özellikle de sebzeli bulgur pilavı, etli kuru fasulye ve salsa soslu tavuk çok salçalı.
  • ta!da! izgara tavuklu pesto soslu sandviç'i yapan kisiler bile yiyemiyordur. ben yiyemedim, sokak kedisine icindeki tavuklari verdim ama o bile yemedi. tadi biraz sey sanki...
  • bugün teriyaki soslu şinitzelli sandviçini yedim. fikir güzel de sos çok ağır olmuş. bir daha alır mıyım bilemiyorum ama diğer sandviçleri de denemeyi düşünüyorum.
  • kamplarımın vazgeçilmezi.
  • tüm ürünlerini afet bölgesine gönderdiği için online satışı geçici olarak durduran firma. bu yaptıkları iyiliği unutmayacağız. teşekkürler.
  • bazı ürünleri epey ucuz. performans olarak da fiyata uygun.
  • döner ve tavuk dürümleri piyasadan kalktı mı anlamadım ama enfesti bence.
  • pesto soslu tavuklu sandviçi efsaneler arasındadır ancak fiyatlarını çok yükselttiler. şuan migros'ta 56,50tl ($2.90) fiyatla satılmaktadır.
  • kuru fasulye konservesi diş kıran cinstendir. pişmemiş resmen. ve güya hazır yemek. ocakta yarım saat pişirdim hala sertti. piyasadaki bayat fasulyeleri mi toplayıp pişiriyorlar anlamıyorum insan sattığı yemekten bir kaşık yer ve bu pişmemiş der kıvamında pişirir. verdiğimiz paraya yazık gerçekten de.
  • hazır yemeklerini kabında mikrodalgada ısıtamıyormuşsunuz. bunu buz gibi salsa soslu tavuk yerken ambalajın arkasına bakınca öğrendim bugün.

yahu hazır yemek fikrinin amacı kolay, basit, hızlı olması değil mi? ben senin ürününü neden borcama koyup mikrodalgaya koymak zorundayım acaba? neden bulaşık yaratıyoruz bekar evinde? yayla gıdanın yapabildiğini neden yapmıyorsunuz ki?

arkasına "ambalaj mikrodalgada ısıtmaya uygun değildir" yazmak nasıl bir motivasyon?
    anlamak zor.. zor..
hesabın var mı? giriş yap