• coca cola'nın kapak altındaki kodu girdiğim halde yaklaşık 20 dakikadır web sayfası açılmayan kampanyası.

hayır kafein bağımlılığımız var şurda, işe yarasın dedik maytap geçiyorlar.
  • hadi ne oluyor diye kapağın arkasındaki kodu internete girdim. adres bilgilerinizi de girdikten sonra hediyenizi görebilirsiniz dedi. onu da girdik, sonra gs store'dan %10 hediye çeki kazandınız. kodu kopyalayıp hemen alışveriş yapabilirsiniz dedi. çok ihtiyacım yoktu ama iyiymiş dedim. sonra bi baktım altta ufacık bir yazıda 750 tl ve üzeri ürünlerde ve mağazanın seçtiği ürünlerde kullanılabilir diye bir ibare. ebenizin amı deyip kapattım...

edit: wardoom'un uyarısıyla 750 tl'ye kadarmış. onu düzeltelim.ama yine de ebelerinin amı deyişim değişmedi. *
  • digitürk play'den haftalık maç paketi kazandıran hede. evde lig tv olmasından mütevellit kodu isteyen bir kişiye yollayabilirim. yeşillendirin.

edit: haftalık paket wolka ya gönderildi. ayrıca 30-40 tane gsstore %10 indirim kodu var isteyen mesaj atabilir.
  • ilk başlarda gönderdiğim kodlarla 2 adet digitürk play, 1 adet atkı ve 1 adet top kazandığım ancak son yolladığım 10'dan fazla koddan ise %10 indirim dışında bir hediye kazanamadığım kampanya. ilk başta ağza çaldılar bir parmak bal şimdi ise tık yok.
hesabın var mı? giriş yap