şükela:  tümü | bugün
 • van'da gerçekleşmiş eylem. polis tarafından bir sokağa pusu kuruluyor, bu sokağa giren taksi şoförü zafer ceylan taranarak öldürülüyor:

  http://ilerihaber.org/…forunu-oldurduler-76867.html
  https://twitter.com/…aber/status/913867557584736256
  https://t.co/zaexrcj1yz

  çok kısa süre içinde bunlar kürt soykırımının kanıtları içine girecek, bekleyin.

  (bkz: sehit namirin)

  iliğini siktiğimin milliyetçi yavşaklarına not: zafer ceylan görüldüğü üzre çocukları olan bir taksi şoförüydü. silahlı isyan ile alakası yok, sempatizan olması öldürülmesi için yeterli gözüküyorsa savaşın derecesi daha da artacak. kürt değilim, pkk ile de alakam yok, ancak kürtlerin bu vahşi orospu çocukları arasında bağımsızlık istemesini gayet net anlıyorum.
 • inandırıcılıkta çığır açmış hikayedir. "polis pusu kuruyor, taksici sokağa giriyor, polis tarıyor". propaganda yapan itler yüzünden doğruyu, yanlışı ayırt edemez olduk. polisin, askerin yaptığı bir yanlış varsa da inanamaz olduk.

  edit: evet bir hikayenin daha sonuna geldik. "masum taksici" uzaktan çok da masum görünmüyor.

  edit: embesil terörist sevicilere not, bir insanın aynı anda hem taksici hem terörist olması gayet mümkündür. bir insanın terörist olduğunu anlamak için illa beline bomba sarıp patlatması gerekmez. bağımszılık isteyen hevaller, ırak'ta ilan edilmeye çalışışılan bok çukuruna gidebilirler. bu vatanın evladı kürtler, terör sevici tasmalı köpeklerden icazet almazlar zaten.

  edit2 : (bkz: skaty)'nin bilgilendirmesi üzerine, van valiliği'nin açıklamasını ekliyorum. açıklamada dikkat edfilmesi gereken noktayı aşağıda paylaşıyorum. kısaca, terörist sevicilerin iddiası gibi, "sempatizan" diye öldürülmemiş malum şahıs.

  --- spoiler ---

  ayrıca, etkisiz hale getirilen terör örgütü mensubu zafer ceylan’ın sağ elinde dolu vaziyette bir tabanca, sol elinde ise pimi çekilmemiş bir el bombası olduğu da tevsik edilmiştir.
  --- spoiler ---
 • türk polisinin pusu kuracak kadar yavşak olduğunu nerenden uyduruyorsun acaba?
 • bu polisler de ölünce şehit oluyor ya ne diyeyim.
 • taksici olduğu söylenmiş ama pkk üyesi veya sempatizanı olduğu söylenmemiş. şimdi aranızda nereden biliyorsun diyenler olacaktır. aşağıdaki ekran görüntüsü kendisinin facebook hesabındaki paylaşımı.

  https://i.hizliresim.com/nj2pem.png

  ayrıca araçdaki 2. kişi kim ?
 • günün en güzel haberi.
  keşke yola mayın döşeyip taksiyi havaya uçursalarmış. ama olsun bu da iş görür.
 • taksi kullanan teröriste ne denir ? terörist denir taksici değil. pkk sempatizanı olduğu düşünülen diye haber yapılmış. açıp bir facebook'una bakaydınız bari.
 • facebook paylaşımı eğer doğruysa militan kadrosundan azılı bir mezopotamya eşeğinin,

  1) güvenpark gibi metropollerin orta yerinde liseli çocukları havaya uçuramadan,

  2) eğitim emekçilerini öldürüp cesetlerini parça parça edip derelere atmadan,

  3) maviçarşı, çetinkaya mağazası gibi alışveriş mekanlarında teyzeleri, amcaları, çocukları diri diri yakmadan,

  4) dürümlü, çevrimli gibi köylere tonlarca patlayıcı ile saldırıp meskun mahalin orta yerinde kocaman bir krater açmadan önce telef edilip eşek cennetine intikal ettirilmesi olayı. part time taksici faşist.

  bop'çu ve sorosçu ileri haber linkini görünce bilin ki söyledikleri on şeyden dokuzu kesin yalan, birine de ihtiyatla yaklaşmak gerekir.
 • yav he he kürt soykırımı.

  kürtler devlet memuru, hakim, savcı, avukat, doktor, eczacı, öğretmen, polis, itfaye, esnaf, imam, belediye başkanı, milletvekili, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı olabiliyor. ne soykırımından bahsediliyor?

  terör örgütü ile mücadele etmeyi soykırım ile karıştıran veya kasıtlı olarak provokasyon yapmaya çalışanları göstermiştir.
 • olum madem böyle bişey uyduracaksınız götünüzden, bari açın bakın bi facebook'a falan.