şükela:  tümü | bugün
 • inandırıcılıkta çığır açmış hikayedir. "polis pusu kuruyor, taksici sokağa giriyor, polis tarıyor". propaganda yapan itler yüzünden doğruyu, yanlışı ayırt edemez olduk. polisin, askerin yaptığı bir yanlış varsa da inanamaz olduk.

  edit: evet bir hikayenin daha sonuna geldik. "masum taksici" uzaktan çok da masum görünmüyor.

  edit: embesil terörist sevicilere not, bir insanın aynı anda hem taksici hem terörist olması gayet mümkündür. bir insanın terörist olduğunu anlamak için illa beline bomba sarıp patlatması gerekmez. bağımszılık isteyen hevaller, ırak'ta ilan edilmeye çalışışılan bok çukuruna gidebilirler. bu vatanın evladı kürtler, terör sevici tasmalı köpeklerden icazet almazlar zaten.

  edit2 : (bkz: skaty)'nin bilgilendirmesi üzerine, van valiliği'nin açıklamasını ekliyorum. açıklamada dikkat edfilmesi gereken noktayı aşağıda paylaşıyorum. kısaca, terörist sevicilerin iddiası gibi, "sempatizan" diye öldürülmemiş malum şahıs.

  --- spoiler ---

  ayrıca, etkisiz hale getirilen terör örgütü mensubu zafer ceylan’ın sağ elinde dolu vaziyette bir tabanca, sol elinde ise pimi çekilmemiş bir el bombası olduğu da tevsik edilmiştir.
  --- spoiler ---
 • türk polisinin pusu kuracak kadar yavşak olduğunu nerenden uyduruyorsun acaba?
 • taksici olduğu söylenmiş ama pkk üyesi veya sempatizanı olduğu söylenmemiş. şimdi aranızda nereden biliyorsun diyenler olacaktır. aşağıdaki ekran görüntüsü kendisinin facebook hesabındaki paylaşımı.

  https://i.hizliresim.com/nj2pem.png

  ayrıca araçdaki 2. kişi kim ?
 • günün en güzel haberi.
  keşke yola mayın döşeyip taksiyi havaya uçursalarmış. ama olsun bu da iş görür.
 • taksi kullanan teröriste ne denir ? terörist denir taksici değil. pkk sempatizanı olduğu düşünülen diye haber yapılmış. açıp bir facebook'una bakaydınız bari.
 • yav he he kürt soykırımı.

  kürtler devlet memuru, hakim, savcı, avukat, doktor, eczacı, öğretmen, polis, itfaye, esnaf, imam, belediye başkanı, milletvekili, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı olabiliyor. ne soykırımından bahsediliyor?

  terör örgütü ile mücadele etmeyi soykırım ile karıştıran veya kasıtlı olarak provokasyon yapmaya çalışanları göstermiştir.
 • olum madem böyle bişey uyduracaksınız götünüzden, bari açın bakın bi facebook'a falan.
 • (bkz: at yalanını sikeyim inananı)

  polis hendek kazacak, pusu kuracak. ne için? taksi şöförü için..

  (bkz: cool story bro)
 • öldürülen teröristin facesine baktıktan sonra pkklıların nasıl da milleti manipüle ettigini bir kez daha görmüs olduk.