• "exemplo" sözcüğünden kendisine sergen'i örnek aldığını anlıyoruz. yaptığı bu saygı duruşuyla feci gözüme girdi sabah sabah namıssız.
  • (bkz: at yarışı)

(bkz: aman ha)
  • leşler gibi popülizm kokan hareket.

birileri kesin: "abi bjk'nin efsanelerinden birine saygı duruşu şeklinde bir paylaşım yap, taraftara acayip yaranırsın" demiştir. hatta efsane diye de sergen'i yedirmişlerdir bu cahile... yoksa edirne'den öteye geçince sergen'i kim tanır, kim sallar zaten...

bu arada sergen'in profesyonel futbolcu olmamasını falan geç, fb'ye transfer olduğu ilk gün: "ben zaten küçüklükten beri fenerbahçeliyim, eve yakın diye beşiktaş'a gönderiyorlardı" diyecek kadar hain bir adamdır. onun için sergen'e beşiktaş da dahil hiçbir kulübün saygı duruşu yapmasına falan gerek yoktur.

al işte yukarda kralsın demiş herif. allah'ın sazan'ı seni... melo'nun 3 kuruşluk aklıyla kandırdığı gs taraftarından farkınız olsun diyeceğim ama yok demek ki...

bazı kalın kafalılar için mecburi not ve edit: mario gomez spor
  • harika bir paylaşım olmuş. bu akşam da kasımpaşa'ya bir iki paylaşım yaparsa daha harika olur.
  • kişi kendinden bilir işi derler. yok popülizm, yok yaranma..
  • talisca bu paylaşımıyla sergen'i beşiktaş'ın efsanesi sanan liseli beşiktaşlılara selam çakmıştır. (okullar da önümüzdeki ay tatile giriyor, hadi yine iyisiniz küçümenler!)

allah'a şükür yaşımız 20 değil de, tuttuğumuz takımda kim efsane kim değil ayırt edebiliyoruz. kimin kartalımız için emek sarf ettiğini, kimin sikinin keyfine göre oynayıp, oynamadığını çok çok iyi hatırlıyoruz.

siz televizyona çıkıp canlı yayında fenerbahçe'li olduğunu söyleyen sergen'i beşiktaşlı ve beşiktaş'ın efsanesi sanmaya devam edin...
  • sergen'in süper ligde tek bir yıldız var o da talisca'dır açıklamasına verilmiş güzel bir cevaptır.
  • 34 yaşında olan ve liseli olmak için biraz yaşlı olan bendenizin "liseli" olarak itham edilmesini sağlamıştır aynı zamanda.

küçümenler dürtsün sizi. kıymet bilmez pezevenkler..
  • "sergen'i beşiktaş'ın efsanesi sanan bir at kafası olacağıma karı satar pezevenk olurum daha iyi..." diye düşünenler tarafından beğenilmeyen paylaşımdır.

herif 18 sene önce canlı yayına çıkıp: "beşiktaşlı değilim, fenerbahçeliyim" diye kendi dedi, gözlerimle gördüm, kulaklarımla duydum diyorum. yokuş aşağı vurdurmadan basmıyor galiba kafalarlar?
  • sanırım kalmak istiyor bunu da instagram üzerinden bu şekilde dile getirmiş.
hesabın var mı? giriş yap