• lamer sahin
  • tamer şahin'in web sitesini hack'leyen bir gurubun, ana sayfaya bıraktığı "fax böyle çekilir :)" notu binlerce ayara bedeldir.

90'ların sonları ile 2000'lerin başlarında internet dünyasında fink atan profesyoneller çok iyi bilirler neyin ne olduğunu. yeni nesil de araştırsın, öğrensin. öyle milliyet'te çıkan her habere inanmasın.
  • kanitlayamazlar olayini anlamadim, verdigi demec itiraf olmuyor mu zaten.. yani mahkeme de ben bu adami oldurdum ama kanitlayamassiniz ki he he diyen birini "way be herif hakli ne guzel oldurmus iste" diyip saliyorlar mi?
  • "bugün "hacker nedir?" diyen birine "hacker, gürcistan dağlarında -20 derecede yetişen bir dağ bitkisidir" dedim. korkarım inandı."

bilişim dünyasının ajdar anık'ı.
  • şimdi kötü bişi yazak bize de dayar boruyu bu.
    kelimelerle derdini anlatamayanlardan hep korkmuşumdur korkacağımdır.
    (bkz: cocuga silah vermek) (bkz: hitler) (bkz: kenan evren)
  • ajdar'dan daha iyi bir durumda degil. ona uzulup "uzerine gitmeyin, rahatsizligi ile dalga gecmeyin" diyenleri tamer'le de ilgilenmeye davet ediyorum. tamer'in cani patlican mi?
  • karma tanımlarından biri imiş... allah kimseye göstermesin.
  • insanlarin birbirinden duyup, tanimasa da bir $eyler yazdigi insan.
    (bkz: ate$ olmayan yerden duman cikmaz)
    en guzeli kendi tecrubelerimizi aktarmak.
    99 ilk baharinin sonu: (bkz: sinirlenirsem logu da bulurum)
    tamersahin> kanalda bana op ayarlarsaniz, ben de kanalin web sitesini yaparim?
    x> sadece istenen 2 ya da daha fazla kanali nasil list ettirebiliriz biliyor musun?
    tamersahin> ya onu bilmiyorum da kanala site yaparim yani... hep online'im zaten biliyorsunuz.

$imdilerde ise "guvenlik uzmani" degil ancak 1 kapida guvenlik gorevlisi olarak anilmasi gereken birisi.
  • kızıl ötesi ışın yaydığını iddia eden mor ötesi insan...
hesabın var mı? giriş yap