• şuradaki röportajta, kendi ağzından şöyle kelimeler dökülmüş futbolcu:

''ben sol tarafta daha iyi oynuyorum. sag ayak olmama ragmen, teke tek´te iyi durus sergiliyorum. defansda hizliyim ve iki ayagimi da iyi kulandigimi düsünüyorum.''

buradan iki sonuç çıkarılabilir; birinci ihtimal, ismail'i yedekleyecek oyuncu olarak alındı, ikinci ihtimal ise yeni bir ekrem dağ ekolü (hangi ayakla oynadığı belirsiz olmak, joker olmak) yaratılmak isteniyor. * *
  • bu kadar elestirilmesi cok anlamsiz. adam besiktas'ta oynuyor, verdigi pas mukemmel olmazsa pas verdigi adam (necip olur, veli olur, almeida olur) topu kaybedecek, simdilik mukemmel pas veremedigini dusunup saglam oynuyor. firsat buldugu zaman, yani kendince yeteri kadar bos alan gordugunda ileriye orta da aciyor, uzun pas da veriyor ve bence gayet tehlike yaratabilecek paslar bunlar. defansta cok saglam, hizli ve akilli. takim daha iyi oynadigi zaman onun da performansi artacaktir, tipki hilbert gibi. sonuc olarak ismail'le donusumlu oynamali, birbirlerine defans ve ofans ogretmeli bu cocuklar. ayrica ismail ismail diyenlerin kafasina ismail'in tribunlere acitigi ortalardan biri denk gelir de beyin travmasi gecirirler umarim.
  • beşiktaş klübü transferini 1 milyon euroya halletmiş, 50 bin euro da tip bırakmıştır.
  • saçma sapan bir lobisi var sözlükte.

tanju beşiktaş'ta toplam 6 resmi maça ilk 11 çıktı sadece. toplam oynadığı süre 600 dakika bile değil. önceki kariyeri ise bilindiği gibi avusturya liginde. e ulan avusturya ligini takip etme olasılığın olmadığına göre, 3-5 maçlık beşiktaş performansından mı oluştu bu tanju kayhan lobisi? ben tanju'nun oynadığı neredeyse bütün maçları hatırlıyorum. rotasyonda bulunabilir belki ama beşiktaş'ın ilk 11 topçusu olduğunu kim neye göre söyleyebilir? yok tanju köybaşı'nı cebinden çıkarır, yok tanju varken neden gökhan süzen... manyak mısınız oğlum siz? bir deli atmış kuyuya taşı, tanju taş gibi sol bek diye. herkes gerçek zannediyor.

aslında söyleniyorum ama sebebini de biliyorum. türk insanı futbolu youtube videolarından takip eder. yapılan transfer haberlerindeki isimleri youtube'da aratır, gollerinden güzel bir derleme varsa tamam, 10 numara transferdir.

tanju için de aynı. hangi hıyar yaptıysa bu tanju hulk'u delirtti videosunu, işte tanju kayhan hakkındaki bu süper sol bek inancı o hıyar yüzünden var.

edit: ayrıca sizlere 3-0'lık beşiktaş barcelona maçının geniş özetini izlemeyi öneriyorum. ben tribündeydim o maçta. ve o maçı izleyen biri ibrahim üzülmez'in bonservisi için gereth bale+bir miktar para önerebilir. saçma sapan donelerle futbolcuları kral yapmaktan da itin götüne sokmaktan da bıkmadınız.
  • 1 milyon tamam da 50 bin ne la! kime gitti acep transferindeki o 50 bin euro. çok pis pazarlık dönmüş demek ki.
  • sayesinde rıdvan ve tanju'yu bir arada oynatma hayalinin temsili bir canlandırması yapılacak olan oyuncu.

(bkz: rıdvan şimşek)
  • bu çocuğu baskı altına bırakıp, küstürenin, köreltenin, ürkütenin, rencide edenin alnını karışlarım. adam daha 2 maç oynadı lan. biri derbi biri uefa. kolay mı amk? hele bi yarım sezon oynasın sonra eleştirin. çocuk canla başla mücadele ediyor. avusturya'da yetişmiş, daha gencecik fişek gibi, cıva gibi topçu. bi bırakın alışsın lan çocuk. bi kendine gelsin. tanju'yu eleştireceğinize almeida'nın angutluğunu, fernandes'in maç seçmesini, quaresma'nın sorumsuzluğunu vs. eleştirin. gençlere bulaşmayın.
  • ismail köybaşı ile yaşıttır. ismail in daha iyi bir bek(savunma oyuncusu) olduğunu kim empoze ettiyse artık bizimkilere bu çocuk iso nun kendi gayretleri olmasa!!! çürüyüp gidecekti...
  • bu akşam oynanan fenerbahçe maçında stoch gibi yetenekli bir oyuncuya karşı gayet iyi mücadele etmiştir. bence bu çocukta ısrar edilmeli. ismail'e, ekrem'e verilen şansın yarısı verilmeli en azından.
  • güven veren sapasağlam bir oyuncu... beşiktaş avrupa takımlarının alt yapısından yetişmiş gençleri transfer etmekle çok iyi bir yatırım yaptı.

(bkz: veli kavlak) (bkz: tanju kayhan) (bkz: burak kaplan)
hesabın var mı? giriş yap