• bir arkadaşım anlatmıştı. çarşı grubuyla konya'dan istanbul'a maça 10 saatte gitmişler. tezahürat hiç susmamış dönüp dolaşıp üçlü çektirmeye gelince otobüsü durdurup şöforü'de indirip üçlüye dahil ediyorlarmış. bu sebeple isabetli karar
  • trip atan pilottur.
  • tüm uçak beşiktaşlıysa sorun yok
  • alayına gider ulan yaparken pilota da gider yapmışlar zaar.
  • uçak içi dengelerin bozulması sonucu mecburi kaldıramama durumu.
  • pilota "sanane be, sen işine bak" diyen arkadaşlar, siz daha otobüs içerisinde nefes almak için zıplamak zorunda kaldığınızda hala arkalara ilerleyin diyen otobüs şoförüne gıkınızı çıkartamıyorsunuz, o uçaktaki her açıdan tek yetkili adama mı akıl vereceksiniz?

bunu türkiye'de değil de bir amerikan havalimanında yapsan, anında tutuklanırsın. bak uçaktan indirilirsin falan demiyorum, tutuklanırsın. amerikan vatandaşıysan 5 yıl uçuş yasağı yersin, vatandaşı değilsen sınırdışı edilirsin ve vizen iptal edilir.

uçak lan bu uçak, dingonun ahırı değil. deplasman uçağı falan da değil, bildiğin tarifeli uçak. ne hostes senin bağırmanı dinlemek zorunda ne de diğer yolcular. ben uçakta tezahurat yapmak istiyorum diyorsan kiralarsın kendi özel uçağını, istersen uçakta halay çekersin.
  • (bkz: hahaha) noluyoruz lan uçaktan inince at sloganini
  • beşiktaşlıyım ama pilot haklıdır. (takımdaşlıkla ne alakası varsa zaten)

sırf yük dağılımı sağ sol tutmadı diye düşen uçaklar var havacılık tarihinde. kilolu yolcular arka tarafa bindiği için kalkarken kuyruğu yere degdirip çakılan uçak var. (küçük bi yolcu uçağıydı gerçi o)

uçakta adam olacaksın oturacaksın yerine. maçta çoşarsınız.
  • havadayken yapsalar uçağı düşürürdü maazallah.
hesabın var mı? giriş yap