• stephen g michaud 'un kaleme aldığı, ted bundy gibi incelemeye değer, kendi içinde tutarlı bir suç makinesini konu eden kitap.
  • normal, iyi eğitimli, karizmatik, düzgün konuşan, belli bir kariyer sahibi olan insanların aslında ne kadar anormal olabileceğini gösteren bir netflix belgesel serisi.
  • ilk bölümünü az önce seyrettim. çok korkutucu.
  • ilk bölümünü gecenin bu saatinde izlemeye başlayacağım netflix belgeseli. tüm şeytanilikleriyle beraber ilginç bir karakter olan ted bundy ile ilgili derli toplu bilgiler alabileceğimi umut ediyor ve başlıyorum.
  • ted bundy hakkında aşağı yukarı her şeyi bildiğim içün muhtemelen izlemeyeceğim, şu sıralar pek konuşulan belgesel. zamanında, her embesil genç kız gibi benim de seri katilleri çekici bulduğum bir dönem olmuştu. günlerce, haftalarca ted bundy hakkında derinlemesine araştırmalar yapmıştım. adamı özetleyecek olursak, klasik bir sosyopattan fazlası değil aslında.
  • ted bundy ile ilgili filmler yazılar belgeseller makaleler hepsini izledim okudum. fakat bu belgeselin ilk bölümünü az önce izledim ve bu adamın cidden kusursuz bir ruh hastası olduğunu sanki daha yeni anladım. adam çok ağır hasta bir herifmiş. ürperdim izlerken.
  • aşırı rahatsız edici belgesel seri.
    duygudan duyguya sürüklüyor insanları, çok şey sorgulatıyor.
    on numara ruh hastası bir adamın yaşadığı psikozlar, savunma avukatları savcılar, gazeteciler, tanıklar hepsi ama hepsi en ince detaya kadar irdelenmiş bu belgesel serisinde.

netflix sadece belgesel yapsa, en iyi belgesel kanallarından biri olabilir.

tanım: genç kızların izlerken 2 kere düşünmeleri gereken netflix'in yepyeni harikası.
  • bir gecede soluksuz 1. sezonunu bitirdiğim seri katil ted bundy’nin biyografisi niteliğinde eşsiz bir belgesel. bakmayın öyle belgesel dediğime kurgusu efsane olan ve dönemin tanık ve memurların ifadeleri ile bundy’nin kendi ses kayıtlarından oluşan bol gerilimli bir yapım.
  • baya iyi bi iş çıkarmışlar.

ted bundy her zaman ilgimi çeken bi karakter oldu. nedense diğer seri'lerden hep bi farklı buldum, merak ettim.

baya araştırma da yapmıştım lise yıllarında, ama belgesel baya bilmediğim şey anlatacak gibi.
hesabın var mı? giriş yap