• şuanda yaptığım eylem.

bonus :
    time in motion
  • az önce yaptığım ve rakımı balkonda bıraktığımı fark ettiğim durum.
  • tek başına kalmak istiyor da mı tek kalıyor. yoksa kimse yokta mı tek kalıyor. ben ikinci kısımdayım... sorun büyük
  • içinde bulunduğum eylem.
    çok keyifli kendinle konuşuyorsun, sorularına cevap arıyorsun bazen gerekli, insan kendisiyle başbaşa kalmalı.

bonus: offf offff....
  • şu ara sıklıkla yaptığım eylem. fena da değil aslında. tabi gönül ister dostlar da olsun ama bu onların şerefine içmek de yeter
  • an itibariyle yaptığım eylem. millet kopadursun benim aklımda tanju okan şarkıları çalmakta zaten.
  • şuan yaptığım bana göre en güzel eylem. alıştık artık diyelim bari tadını çıkaralım bizde. sözlüğün sözlüktekilerin şerefine
  • son iki yıldır yapmayı en sevdiğim aktivite. sarhoş olunca arkamı yine ben topluyorum.
  • + 1
  • yarın(cuma veya cumartesi gecesi) büyük bir keyifle yapacağım aktivite. özellikle cumayı cumartesiye bağlayan zaman dilimi müthiş bir şey. o dilimde özgürüm, hiç bir bağlılığım yok, her türlü saçmalamakta özgürüm. sadece müzik * ve gece yaşamı var. hiç bir canımı sıkmıyor, izin de vermiyorum. hatta düşünmüyorum.

özellikle hiç bir arkadaşımla buluşmuyorum, onlar bile biliyor, "o, bugün tekçidir, yancı değil" diyor. sadece orada karşılaştığım arkadaşlara açığım. o gün kardiyo veya ağırlık çalışmıyorum ki gece keyif alabileyim. günün ilk saatlerini bile en stressiz şekilde bitirip, sinirsiz olarak geceye başlamaya çalışıyorum. en güzeli de telafisinin olması. çünkü ertesi gün: cumartesi.
hesabın var mı? giriş yap