473 entry daha
  • içeni görmemiş olsam yalan diyecem de içen var. harbi harbi var. hem de 2-3 saat arası kısa bir sürede bunu yapan var. gözümle gördüm.
  • yalan olduğunu düşünmediğim durum. 3-4 saatte zor ama bir yaz günü, öğlen 12'de havuzda başlayıp, geceye kadar, sohbetle muhabbetle, arada patates kızarması, çoban salata gibi yiyeceklerle olabilir. bir oturuş deyince çişe de mi kalkmadım be adam. adam dedim çünkü kadınlar böyle manasız şeylerle övünmez. onlar en fazla 3 bira içer.
  • sayacılar bira kasasının üzerine minder atip oturur kuluçka misali. bir otururlar imalathanede bir kasa içerler akşama kadar. bir oturuş işte.
  • tek oturuşta derken elbette mecazi anlamda kullanmıştır arada bi tuvalete gitmiştir mutalaka. herkes içemez ama 12 bira içilir elbet
  • ben içmedim ama içeni gördüm.

olumlu değil olumsuz bir olaydır, arkadaşlarına hava atmak yerine hızla doktora görünmek gerekmektedir.
  • bira yerine vodka, rakı vs. içmesi gereken insandır, o kadar birayı içerken yoruluyorsunuz.
  • 7 efes extra içip, 12 bira içen adamın karaciğerine endişe duyanları görüyoruz. 7 extrayla 12 normal bira içmiş kadar alkol alıyorsun ve daha hızlı giriyor alkol bünyeye.
  • içip içmediğimi söylersem kim olduğumu anlayan çıkabilir. gerçi söylemiş oldum galiba.
  • hızlı dönemlerimde 12 içmişliğim var. şahitlerim de var. şimdi içemiyorum o kadar paslandık.
  • içtiyse de gece büyük gaz problemi yaşayacağı doğrudur. geçmiş olsun
2072 entry daha
hesabın var mı? giriş yap