• ne istediğini bilen kadındır. yüzük kolay..
  • istemedigimi düşünürdüm önceden.
    kadınsın ya nasıl istenmez allasen.
    erkeklerdeki sünnet gibi bir şey anlatabiliyor muyum, zorunluluk...
  • tek kelime ile candır.
    ama içten içe acaba daha farklı hediyeler ister mi diye de düşündürür.
  • günümüzde 1000 tl ye de tek taş yüzük alındığı düşünülürse ufak tefek mevzuları problem etmeyen kadındır. benim vardı öyle bir tanıdık kız minicik tektaşıyla havasını atardi. ne oldu aldatıldı falan. önemli olan kalbi tek taş adamları bulabilmek.
  • muhtemelen fakir sevgilisi vardır. sevgilisi üzülmesin diye istememiştir. bu kızları üzmeyelim.
  • ekşi sözlük ölücülerinin ayılıp bayıldığı kadın.

valla sizi bilmem ama belli başlı mücevher kültürüne sahip olan, hayatında sadece 1 kez sahip olabileceği özel nesnelere, özel günlere değer veren bazı kadınlar da var. işe başlayınca kendime pırlanta yüzük almayı düşünüyorum lan ömür boyu saklayacağım. bu heriflerin olduğu ülkede nil karaibrahimgil tabii ki pırlanta gibi bir şarkıyı yapar, kendisiyle aynı şeyleri hissediyorum. karşıma da böyle pinti bir herif çıkarsa yüzüğün parasını ben veririm ve ''azıcık görgü öğren aq ölücüsü'' falan derim herhalde o kadar uyuz oluyorum böyle özel günlere zerre değer vermeyen tiplere. ben ileride evleneceğim eşime nikahımızda takması için vintage saat almayı düşünüyorum elalemin derdine bak aq.

neyse daha fazla sinirlenmeden tiffany & co.'nun sitesine bakınayım.
  • erkeğinin de kadının da kendisine öğretilenlerin ve etiketlerin dışına çıkamadığı bir toplum olduğumuzu görmeme vesile olmuş başlığın başrolü olan kadındır.
  • gördüğünüz yerde kaçmanız gereken kadın. isteyen kadın iyidir. diğeri çok bilmiştir çekilmez maden işçileri diye başlar küresel ısınmadan çıkar. tek taş isteyen kadın saftır onu tek taşla kandırabilirsiniz. bir de tek taşını kendi alan kadın var onlar en süpersonik kadınlardır. onların nesli tükenmesin. kısaca demet akalın olmayın o hikayedeki mal olun yok ya olmadı bu.
  • muhtemelen istemeden alınmasını istiyordur.
  • ulan mal hadi evlenelim diyen kadın. bunu diyen kadın samimi ise evlenin hemen
hesabın var mı? giriş yap