• 11 satoshiden girdik bakalım. isminde meymenet yok gerçi, kısmet.

edit: telmaşaya bak hele, girmemi bekliyormuş, yüzde 50 getirdi bile, hehe.
  • fiyatı gerçekten şu anda çok ucuz. ekibi sağlam ve ciddi anlamda gelecek vaat ediyor ama nedense hiç agresif değil. adeta emekli fonu ayarında köşesinde sessiz sedasız takılıyor. bir gün patlama yapacak ama ne zaman olacak bakalım. beklemedeyiz.
  • çıktıktan sonra aylar geçmesine rağmen sürekli düşüş eğiliminde olan bir coin için sürekli olumlu yorum yapılması biraz ilginç geldi.

grafik
  • 1-2 haftadır yardıran tellioğlu lütfü. alıcılarının ortalamalarının 60-70 sats olduğu düşünülünce pek de yardırmak sayılmaz gerçi.

sonunda hakiki tosun paşayı izler gibi izlemesek bari.
  • elimde 400.000 adet var. isteyene tanesi 0.10cent fiyatından geçirebilirim ,ay pardon satabilirim. işin şakası 50sat civarlarında girmiştim bu coine artar diye beklerken kendini yedi bitirdi paramda çöp oldu.
  • 7 sat aldım. herhalde artık burası diptir.
  • en son entrymin üzerinden 2 sene geçmiş, şuan anlık olarak değeri 2 sat. bakalım bu sene yüzümüzü güldürecek mi? yoksa sürünmeye devam mı? tam 3000usd yatırmıştım şuan 2100tl ediyor elimde 550.000 adet var. ileride değerlenirse bu giriyi beğenen herkese para vericem :))
  • websitesi üzerinden ios ve android için mobil uygulamalarını yükleyebileceğiniz muazzam bir ekosisteme sahip coindir. bu coin 2021 yılının yıldız coini olacaktır. şu anda fiyatı 0,8 satoshi, tarihle birlikte kayıtlara geçsin bu sözlerim.
  • 2018'den beri kucoin'de elimde 5000 tane tuttuğum coin'dir.

bugün aklıma geldi girip bakayım dedim. 2 sene önce baktım en son 30 lira kadar bişey ediyodu sanırım. x10 yapmış bakalım nerelere gidecek.
  • ben 3 senedir elimde terse 515bin adet tutuyordum, 2 gün önce dayanamadım sattım:) şimdi coştu maşallah.
hesabın var mı? giriş yap