• 2019 yılında canlı dinlemiştim, hala gone with the sin coveri yapmasını istiyorum lütfen olsun böyle bir şey
  • şebnem ferah için “her zaman arkadaştık. arada konuşuyoruz, yaşlanınca evlenir birbirimize bakarız diye…” demiş. lütfen olsun. çünkü çok güzelsiniz. ikisini de çok seviyorum. bunu hep istemişimdir. aşırı yakışıyorlar. ihtimali bile mutlu etti beni. bana ne oluyorsa ahdjjfkl
  • tembellik kariyeri yapmayı planlayan sanatçımız. beni de yanına çırak olarak alsa hiç fena olmaz diyeceğim ama yeni şarkılarından mahrum olmayi da istemem.
  • her şarkısı ayrı güzelim adam,
    "çok şaka yaptıysam aslında korktuğumdan"
    yıllar geçer, yüzündeki yastık izini görür görmez içinden çalmaya başlayan şarkıların kahramanı,
    kent aşığı bir soylu,
    rockçı denebilir mi, hiç sanmıyorum,
    postmodern bir ozan,
    seni seviyorum demek için yazıyorum bakarsın okuyordur,
    bilinmeli ki, her bir satırı bir yerlerde bir gönle dokunuyor,
    pop şarkı altı üstü amma kastırdın,
    tabi tabi,
    aşk nedensiz sevmekmiş,
    ayrıca kendisine bir kaç kere denk geldiğimde yanına gitme cesareti dahi gösteremedim rahatsız etmemek adına, saygı böyle bir şey m?
    daha önce teomanı övdüğüm bir entriden sonra biri şunu yazdı,
    "şimdi olsa sevişmek ister misin teomanla"
    hoyrat ve ahmakça erkeklerden çok başka bir tür kendisi,
    var olsun,
    şad olsun,
  • okan bagulgen der ki; çok sıkılıyor. yakışır.
  • “alkolik değilim içtim mi de içiyorum”

teoman = ben
  • eski günlerin hatrina hala ara ara teoman dinleme arzusu icine giriyorum tabii. ama insan o yaslarda fark etmiyor pek, tam bir ergen müzigi yaptigini kendisinin.

yillar sonra anliyorsun, sözler her seyden sonra geliyor, kendisi ise üzgünüm ama modern sehir ozani falan degil. artik su rock and roll ve hayat neden böyle boktan :( kafasindan, biraz daha hizli bir sekilde cikar. keza yasi oldukca ilerledi, bence hala iyi müzik kapasitesi var.
  • en sevdiğim müptela.

"mutlu aşk varsa da mutlu son yoktur" deyişinin üzerinden neredeyse çeyrek asır geçmiş, ilk defa hak verdim.

herkesin değilse de evlenen iki arkadaşımın pek çok şeye rağmen "evlendikten sonra mutsuz olunduğu" önyargısına karşı sağlam bir antitez olacağını düşünürdüm. ben zaten düşünüyorum diye böyle oluyor bence, olaylar, hayatın akışı ve insanların a noktasından b noktasına gidişleri hakkında hep bir görüşüm vardır. iki gece önce ev yapımı viski eşliğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşamış oldum bundan ötürü.

evliliğin ne olduğu ya da olmadığıyla ilgili bir fikrim var elbette -üstelik dışarıdan gazel okuması en kolay sınıftanım ben-. ama konu bu değil: benim aslında o iki insanın hep sevgili kalacağına dair inancım vardı.

ve ben değil de teoman dingili haklı çıktı. bir kadeh de buna iç ulan...*
  • teoman - n'apim tabiatım böyle

mesai bitsin, herkes gitsin, çalsın bangır bangır. hadi!
  • uzun süreden sonra harbiyede en önden izleyeceğim kahramanım
hesabın var mı? giriş yap