• (bkz: evlilik poroğramlarının aranan damadı ztayla)

olm bi ben uyuz olmuyomuşum ya. bi de bacakları ayıra ayıra poz kesmiyolar mı aboo, ağzına yüzüne bayıltana kadar tokat atasım geliyo, içimdeki tatar ramazan canlanıyor valla.
  • hödük stilinin dar tanımı..
  • gavat modelidir bana gore.. bir gece clubune takim elbiseyle gitmek var oda ayri bir konu.
  • bu amıkların instagram'da boy boy pozları var. her fotoğrafın altına atarlı giderli laflarda yazmıyorlar mı.
  • erkeklikten utandıran modadır.

başlıkta ışid sakalı eksik kalmış ama.
  • babet çorabı icat edinin agzina sicayim. ulan şort giyiyorum altina yarim corap yok amele oldun. ya nedir ya. babet çorap rezillik baska bir sey degil. kadınlar giysin sözüm yok.
  • bu modaya uyanın galerici ve nargile kafe işletmeci tanıdığı olma ihtimali %90 falandır. bir başka özellikleri passat meraklısı olmalarıdır. genellikle ses tonları stabildir. mesela 'kardeşim' sözünü hep aynı tonda söylerler. karadeniz müziklerinden hoşlananı da boldur. iyi tespihten anlarlar. günde minimum 12 bardak çay içebilirler.
  • moda diye kandırılmışlar ordusu
  • kendi deyimleriyle "racon" keserlerken gülmekten kendimi alamadığım modadır
  • yazar unutmuş ben ekliyim
    sağ bilekte bir iki adet doğal taş bileklik sol bilekte made in instagram çakma saat ve elde ikinci el ayfon 6 çakmak sigara araba anahtarı ile kombin tamamdır
    herhangi etiket bir mekanda gayet kasıntı bir şekilde nargile içerken görmek mümkün

edit:hemen rastlamak isterseniz kısmetse oluru izleyin
hesabın var mı? giriş yap