• finalinde gozlerimin dolmasina sebep olmus dizi. her bolumunu asiri keyifle izlemistim; her karakteri ayri ayri cok ozleyecegim.
  • --- spoiler ---

bitişiyle ilgili en sevdiğim nokta friends'teki gibi ya da himym'daki gibi düzenlerin ve karakterlerin dağılmaması oldu. hepsi bildiğimiz yerde ve bildiğimiz şekilde hayatlarına devam edecekler, aklımız onlarda kalmayacak ve tebessümle anacağız.

--- spoiler ---
  • game of thrones a final yönunden tur bindirmiştir ve bilemediğim birçok yönüyle de eleştirmenler gereken övgüyü yapacaklardır.la bu oyuncuların hepsine bu roller yapıştı bu adamlar başka bu şey yapamazlar ki...
  • final bölümünü az önce izlemiş olduğum dizidir. şimdiye kadar yapılmış en iyi dizi finaliydi bana göre. gözlerim doldu son sahneleri izlerken. 12 sezonu mükemmel bir şekilde birbirine bağlamışlar. friends ve himym dan sonra yaptığı finalle boşluğa düşürüyor insanı. bir daha gelir mi ki böyle kaliteli ve karakterlerini dostun gibi benimsediğin bir başka dizi?
  • büyük bir hevesle başladığım fakat aptal sitcom gülme efektleri yüzünden iki bölüm dayanabildiğim dizi.
  • son sezonunu her bölümde katıla katıla izlemekte olduğum dizi. bitecek diye bir taraftan da üzülmekteyim.
  • finalini izledikten sonra ağlamamak için kendimi zor tuttuğum mükemmel dizi.

friends, himym ve tbbt. bir daha sitcom dizi izlemeyi düşünmüyorum. bu 3 dizi bana arkadaş kaybetmeyi dibine kadar hissettirdi..
  • dün final bölümünü bu gün de özel bölümü izleyerek veda ettiğim dizi.

--- spoiler ---

nobel töreninde sheldon'ın arkadaşlarına teşekkürü biraz klişe oldu ama yine de çok duygulandırdı. göz yaşlarımı tutamadım.
    --- spoiler ---

12 sezonun herbir bölümünü aynı keyifle izleyen biri olarak çok özleyeceğimdir.
  • ilk sezonunun ilk bölümünden beri takip ettiğim diziydi. az evvel finalini izledim. gerçekten duygulanmamak mümkün değildi. sevdiğim şeylerin bitmesinden nefret ediyorum. en azından güzel bir finalle bitmiş olması benim için teselli oldu.

--- spoiler ---

12 yıldır beklenen şeyler gerçekleşti. sheldon nobel'ini aldı ve olabileceği en insani haline dönüştü. leonard'ın annesiyle olan sorunu çözüldü. ayrıca baba olma hayali de gerçekleşti. (henüz olmasa da) ve asansör çalıştı! stuard bile kendine sevgili yaptı. değişmeyen tek şey raj'ın yalnızlığı oldu. iyi ki anu denen o kızla ayrıldı. müzik sevmeyen insan mı olur lan!
    --- spoiler ---

uzun zamandır spoiler yememek için bu başlığa bakmıyordum. iyi ki de bakmamışım. son sezon gerçekten çok keyifliydi. elveda tbbt
  • hemen hemen tüm bölümleri aynı olan dizi. he bazinga aynen.
hesabın var mı? giriş yap