• 6*15-16 friends: iki bölümlük alternatif bir evrende geçen friends bölümü. rachel, mindy ve barry'nin boşanacağı haberini alır. bunun üzerine de eğer barry ile evlenmiş olsa hayatının nasıl olacağını düşünür. herkes de hayatındaki dönüm noktaları başka türlü sonuç verseydi bugün nerede olacaklarını hayal eder. monica hala şişman, ross lezbiyen karısı ile evli, joey the days of our lives'dan kovulmamış, ve phoebe ise bir broker'dır.

not : bu bölüm, başındaki fıskiyede dans sahnesi farklı olan 10 sezon boyunca tek bölümdür.

rachel: hey, you guys! guess what? barry and mindy are getting a divorce!
    joey: (ross'a) what is the matter with you?!
    phoebe: no! barry and mindy.
    joey: oh sorry, i hear divorce i immediately go to ross.

rachel: oh i just wish we could not be married for a little bit! y’know i just wish we could be like on a break!

konuk oyuncular :

kristian alfonso (as hope) kevin spirtas (as dr. wesley) jane sibbett (as carol) pat finn (as dr. roger) james michael tyler (as gunther) cole sprouse (as ben) cacey riggan (as the nurse)

yayın tarihi : 17 şubat 2000
  • aşağıdaki link'e tıklanarak rahatlıkla online izlenebilecek en keyifli friends bölümlerinden biri:
    http://megashare.info/…ch.php?id=tvrzne9bpt0&epi=15
  • en sinir olduğum senaryo çeşidi. friends’te de bu kısmı atlayasım geliyor. böyle bir bölüme başka bir dizide denk geldiğimde de eğlenmeye ayırdığım zamanımı benden çalıyorlarmış gibi hissediyorum. dizinin gerçek senaryosuna etki etmeyecek çalınmış dakikalar yığını. bölümlerinin senaryoları birbirinden bağımsız diziler için dahi bu kaprisim geçerli. komik olsalar bile acılar içinde kıvranıyorum izlerken.
    edit: imla
hesabın var mı? giriş yap