• öhee be bu ne
    yeni nesil oyunlar anormal gözükmeye başladı gerçekten ps4 mimarisi böyle gösterecekse pc de neler olur ilerki zamanlarda şimdiden iştah açıcı bir durum. yapısal olarak parçalandım kumaş simülasyonuna.
  • çıkışı şubat 2015'e ertelenmiş.
  • e3 2014'te yayınlanan trailera göre kurt adamlarla kapışacağız. ayrıca oyunun grafikleri güzel görünse de oynamadan gaza gelmemek lazım.
  • sanırım benim için yeni nesildeki ilk 'konsol aldıran oyun'.
  • ilk duyurulduğunda çok yüksek olan beklentilerimi yaptıkları her tanıtımla daha da düşürdüler. metascore' u 80' in altında olan, iyi grafikli ama sıradan bir oyun olacağı kanaatindeyim. fazla ümitlenmeyin bence.
  • sessiz ve derinden gelip 2015'in en iyi oyunu olacak gibi görülüyor.

batman, uncharted, mgs derken 2015 yılı epey eğlenceli ve unutulmaz olacak.
  • gördüklerim ve pek yanılmam hislerim kötü bir oyun olacağını söylüyor.
    not: yani bu oyundan bir cacık olmaz.
  • şubat 2015 tarihinde çıkacak olan oyundur. hakkında yapılmış bir review linkten görülebilir.
    link
  • (bkz: nikola tesla)
  • oyunu mutlaka alacağım şimdiye kadar sony'e tüm aaa title'lı eksklüzivleri oynadığımdan bunu da oynamalıyım gibi düşünüyorum. oyun çok çizgisel duruyor ve çevreyle etkileşim fazlasıyla kötü olduğu görülüyor. oyunun çok kötü ola bileceğinden korkuyorum açıkçası. steampunk havasını hissettire bilirlerse ve senaryo iyi olursa bunlara. gözümü yumarım. ve bir de multiplayer değil de en azından bu oyuna co-op yapsalardı çok şahane olurdu. ancak yapacaklar gibi durmuyor. bekleyelim
hesabın var mı? giriş yap