ritu vs asas

  • azimli
  • anadolu çocuğu (340)
  • 2284
  • 3
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

beyaz show

beyaz show' dan da beyaz' dan da son zamanlarda pek hazzetmiyordum ama bu akşam fenerbahçe acıbadem takımını ve bütün teknik kadroyu programa çağırıp yaptığı muameleyi gördükten sonra tamamen bitti gözümde. senin programına jan de brandt gelmiş, natasa osmokrovic gelmiş ve sen bunlara hiç söz hakkı vermiyorsun. natasa osmokrovic' e natali diyorsun, takım kaptanı çiğdem can rasna' ya çiğdem can aslan diyorsun, bütün ekibi çağırmana rağmen kimseyi konuşturmadan, sezonun öyküsünü anlattırmadan sadece çiğdem kaptan' a birkaç kelime söz hakkı verip programdan postalıyosun. ne biçim adamsın sen beyaz? türkiye' nin gururu diye anons ederek çağırdığın kişileri tanımamanı geçtim ulan adam hiç mi bakmaz programdan önce bu çağırdığım kişiler kimdir? neyin nesidir? diye.

gelen oyuncular bile sinir oldu. çiğdem ayar üstüne ayar vermeye kalktı. kaptanın adını kağıttan okurken bile yanlış okuyan beyaz' a "yani okurken bile doğru okuyamıyosun" dedi. beyaz' ın şampiyonlar ligi ikinciliği kupasını eline alıp "bu ne biçim kupa? bunun için mi uğraştınız o kadar? bi daha gitmeyin oraya bunun için"* şeklindeki saçmalamasına, çiğdem' de "biz zaten onun için gitmemiştik oraya"* diye cevabı yapıştırdı. helal olsun dedim kaptanımıza.

bu saatte bütün takımı kondisyonerinden masörüne kadar çağırıp yaptığın bu muamele karşısında izlerken ben utandım resmen. tarkan bir zamanlar kendisine sorulan "neden türkiye' de bir talk show' a konuk olmuyorsun" sorusuna "türkiye' de benim konuk olabileceğim kalitede talk show yok" demişti. o zamanlar kızmıştık kendisine. ne ileri görüşlü bir insanmışsın sen be tarkan helal olsun valla. keşke bu aynı cevabı önceden bunların olacağını hissedip fb acıbadem' de verebilseymiş te böyle bir rezillik yaşanmasaymış.

senin gibi fenerbahçeli olmaz olsun beyaz.

devamını okuyayım »