• harika ve eğlenceli bir film imdb'de nasıl bu kadar (nispeten) düşük not almış anlamıyorum sanırım geneli abd'li olan kullanıcıların kıskançlığı söz konusu (bkz: barney stinson)
  • keyifli bir film.

çok fazla anlam yüklemenin anlamı yok. zaten filmin de çok fazla mesaj kaygısı yok.

pekala daha despot bir okul müdürü, ezilen öğrenciler, anlayışsız aile vs. klişelerine girip film daha etkileyici yapılmaya çalışılabilirdi ama bunlardan tamamen uzak kalıp oldukça güzel bir iş ortaya çıkmış.

yine de günümüzde sorunun otorite kadar halk, öğrenci, genç *. aslında bizde olduğunu hatırlatmıştır.
  • eğer ergenlik yıllarınızda "arkadaşlarınızdan daha zeki olmanın mutsuzluğu"nu yaşadıysanız, akranlarınızdan biraz daha olgun olduğunuz zamanlar olduysa, erken büyüyenlerdenseniz, o yılları hatırlamak için güzel bir film.

leon'un bronenosets potyomkin filmindeki bebek arabası sahnesi ile kâbus görmesi, animal farm kitabından domuz, at ve köpek figürlerinin seçilmesi güzel detaylardı.
  • az biraz önce izlediğim, izlemeyenler ve varlığından haberi dahi olmayanlara da "adam sen de," dediğim film.
  • tatlı bir troçki filmi güzel göndermeler de cabası. tarihten bihaber bir arkadaşla izlememe rağmen o bile severek izledi.
  • yaşasın romantizm, yaşasın devrim, yaşasın lada :) ...
  • iyi film. başrol eleman da karakterin adamı.
  • yönetmen jacob tierney' in 2009 yılı yapımı kanada filmi. troçkinin reenkarnasyonu olduğunu düşünen saf ve temiz bir gencin hikayesini anlatan film özgün senaryosu ve kaliteli esprileriyle izlenmeyi hak ediyor.başrolde ki genç ve bir taksi şöförü tipi var ki mimikler harika.
  • izlediğim en aptalca filmlerden,belki de en aptalcası.

amerikan gençlik filmlerinden alın biraz hatta elinizi korkak alıştırmayın çokça alın , az da sol terimler ekleyin,işte karşınızda vıcık vıcık aptalca bir film.
  • sözlükteki olumlu entryler "yüzünden" izlediğim film.

bakın sayesinde değil, yüzünden. troçki ve komünizm sempatizanı birisi olarak daha boktan, yapmacık ve vıcık vıcık bir film izleyemezdim. gece gece 2 saatim boşa gitti. şu filmi izleyeceğime troçki hakkında 1 saat güzel şeyler okuyabilirdim.
hesabın var mı? giriş yap