şükela:  tümü | bugün
 • the walking dead oyunun 3.sezonuna verilen isim. ekim ayı içerisinde sezonun ilk bölümünün gelmesi bekleniyor. bu arada bu sezonda birden fazla karakter yönetebilirmişiz.
 • 20 aralıkta çıkıyormuş.
 • fiyatı 35 tl olarak belirlenmiş pre order statüsündeki oyun. clementine ile yola devam:

  https://www.youtube.com/watch?v=8ix61ut9koq

  edit: kızın parmağından ne istediniz şerefsizler.
 • büyük bir heyecanla beklediğim telltale games'in the walking dead the game serisinin 3. oyunu.

  --- spoiler ---

  ilk oyunda lee'yi kaybettikten sonra yakın bir akrabam ölmüş kadar üzülmüştüm. yaptığı fedakarlıklar, hayatta kalmamız için bize öğrettikleri, verdiğimiz kararlarda olgunlaşmamızı sağlaması ve insanları daha iyi tanımamızı sağladığı için oyunu oynayan tüm oyuncuların üzerinde lee'nin emeği çok büyük. ölmesine rağmen hala bir gün ortaya çıkacağına inanıyorum garip bir şekilde. ah hoca yürekli adam.

  ikinci oyunda lee'den sonra ayaklarımızın üstünde daha çok durmamız gerektiğini ve dış dünya ile daha çok mücadele etmemiz gerektiğini çok iyi yansıtmıştı bizlere.

  üçüncü oyunun tanıtım fragmanında clem'in biraz daha büyüdüğünü ve olgunlaştığını hissettim. artık bir an önce yayınlansada zombi dünyasında clem ile bütünleşsek diye sabırsızlıkla bekliyorum.
  --- spoiler ---

  1. ve 2. oyunun arasında köprü görevi gören 400 days dlc'si ile 2. ve 3. oyunun arasında çıkan michonne dlc'si biraz olsun oynanışa ve hikayeye olan açlığımızı dindirmiş olsa da hala sabırsızlıkla bekliyoruz 3. oyunu.
 • yeni videosu gelmiş.
  video