şükela:  tümü | bugün
 • the walking dead oyunun 3.sezonuna verilen isim. ekim ayı içerisinde sezonun ilk bölümünün gelmesi bekleniyor. bu arada bu sezonda birden fazla karakter yönetebilirmişiz.
 • 20 aralıkta çıkıyormuş.
 • fiyatı 35 tl olarak belirlenmiş pre order statüsündeki oyun. clementine ile yola devam:

  https://www.youtube.com/watch?v=8ix61ut9koq

  edit: kızın parmağından ne istediniz şerefsizler.
 • büyük bir heyecanla beklediğim telltale games'in the walking dead the game serisinin 3. oyunu.

  --- spoiler ---

  ilk oyunda lee'yi kaybettikten sonra yakın bir akrabam ölmüş kadar üzülmüştüm. yaptığı fedakarlıklar, hayatta kalmamız için bize öğrettikleri, verdiğimiz kararlarda olgunlaşmamızı sağlaması ve insanları daha iyi tanımamızı sağladığı için oyunu oynayan tüm oyuncuların üzerinde lee'nin emeği çok büyük. ölmesine rağmen hala bir gün ortaya çıkacağına inanıyorum garip bir şekilde. ah hoca yürekli adam.

  ikinci oyunda lee'den sonra ayaklarımızın üstünde daha çok durmamız gerektiğini ve dış dünya ile daha çok mücadele etmemiz gerektiğini çok iyi yansıtmıştı bizlere.

  üçüncü oyunun tanıtım fragmanında clem'in biraz daha büyüdüğünü ve olgunlaştığını hissettim. artık bir an önce yayınlansada zombi dünyasında clem ile bütünleşsek diye sabırsızlıkla bekliyorum.
  --- spoiler ---

  1. ve 2. oyunun arasında köprü görevi gören 400 days dlc'si ile 2. ve 3. oyunun arasında çıkan michonne dlc'si biraz olsun oynanışa ve hikayeye olan açlığımızı dindirmiş olsa da hala sabırsızlıkla bekliyoruz 3. oyunu.
 • yeni videosu gelmiş.
  video
 • steam üzerinden ön sipariş verenler bugün akşam 9 itibariyle oyunu indirebilirler. sabırsızlıkla bekliyorum.
 • an itibariyle ilk bölümü çıkmıştır. malum ortamlara da düşmüş bu arada.
 • ilk bölümü bitirdim. ilk olarak çok kısa olmuş 1 saatte mi ne bitirdim. grafiklerde gelişme var ve oynayışta da ufak değişikler var. hikayeye gelecek olursak
  --- spoiler ---

  bence güzel bir bölümdü oyun hiç durmadı diyebilirim her an aksiyon vardı. ben kenny ile gidenlerdenim. kenny'in hemen böyle bölüm başında öldüğünün gösterilip geçiştirileceğini düşünmüştüm, öyle de oldu zaten. clementine'ye araba öğretirken kaza sonucunda ayakları felç kaldı ve zombilere yem oldu. bu sefer geçen ki gibi ucu açık kalmadı yani bildiğin yediler kenny'i. ilerki bölümlerde de aj lee'nin kaderi flashbacklerle belli olacaktır muhtemelen.
  açıkçası ilk traileri izlediğimde clementine bana çok soğuk ve itici gelmişti fakat oynadıktan sonra ısınmaya başladım, javier içinde aynısını diyebilirim. bu arada javier'in kardeşiyle de bir buluşma olabilir diye düşünüyorum ve javier ile yengesi arasında olan şeylerden dolayı aralarında anlaşmazlık çıkabilir.
  ha bu arada o kopuk parmak olayı clementine ile tek gidenler için geçerli.
  --- spoiler ---
 • iki bölümünü de bitirdim önceki sezonlardaki bölümler gibi doyurucu bölümler olmamış çok kısa ve yarım yamalak bir işe dönmüş bir de en açıklanası sahnelerde bitirme klişesi hepten batırmış gibi.
  gelecek bölümlere bağlıyorum umudumu en sevdiğim oyun serisidir,umarım ileriki bölümlerde bu seyirde devam etmez.
 • türkçe yama çalışmaları başlamış olan telltale games'in yeni twd oyunu. şu adresden yamayı takip edebilirsiniz.