• türkiyedeki y&r* çalışanlarının kendilerine taktıları isimdir the young and the restless.
  • genc ve rahatsiz. ya da huzursuz.
  • cesur ve guzel'le ekuri (william j. bell ve lee phillip bell'in sahibi oldugu "bell ekurisi") olup ornegin lauren fenmore ve uzmanlik alani belirsiz kocasi dr. scott grainger diziler arasinda crossover yaparlar... (bkz: huseyin abi)

1973 mart'inda cbs'te baslayan dizi, wisconsin eyaletinin genoa city'sinde yasayan parfumcu abbott familyasi ve cevresindeki vuruskan tipleri konu alir... dizi cekimlerinin yogunlugundan dolayi hastalik vb. risklere karsi yedek oyuncu kullanilmaktadir, kullanilacaktir da...
  • en son bir bayram sabahı 1996 daki bölümlerini gösterdiklerini görüp, hayatta bitmez yorumunda bulunduğum soap opera.
  • annemin zoruyla izlediğim bölümlerinden aklımda sadece zavallı bir kadının (nina) iki kadın tarafından hapsedilmesi ve küççük bir gızın 1 hafta sonra evlenmesiydi. *
  • babanemin kaçırmadan izlediği dizi.izlemesi yetse neyse ben izlemiyorum diye bana anlatığı dizi.anlatsa neyse.
    işgence dizi...
    .....
    "şimdi o sarı kadın varya..adı aklıma gelmio"(dizideki kadınların yarısı sarışın)
    "hangisi babanne?"
    "yaw o uzun adamla öpüştü ya geçen bölümde.. adamın karısı gördü bunları hani"(dizideki herkez öpüşüyor ve yakalanıyor).
    "bilemedim babanne"
    "ya hani adamın karıda arkadaşı ile kırıştırıyordu ya "(gelde işin içinden çık)
    ...
  • lan bi kere olsun pijama falan giyin rahat edin be allahsızlar dedirten dizi
  • orta 1de merak edip, sözlüğe bakacağıma, ingilizce hocama "restless ne demek hocam?" diye sorup "iktidarsız demektir evladım" cevabını alarak diziyi daha bir alıcı gözle izler olmuştum.. bi numarası olmadığı gibi hayallerim de yıkılmıştı.. sonunda kabahati ingilizce hocamda buldum.. zaten hormonlar kıpraşıyor.. edilir mi o laf öyle uluorta ?
  • androidlerin oynadığı dizi.. ben ilkokula başlamadan önceki dönemde dizin başrolünde olan karakterler, ben üniversiteye başladıktan sonra rastladığım bir bölümde torun tombalağa karışmış ama halen aynı şekil şemalde dizide durmaktaydılar..
hesabın var mı? giriş yap