• "beni hissetmeni istiyorum"

nikos vertis - thelo na me nioseis

na kseres ta vradia pos miso / gecelerden nasıl nefret ettiğimi bilmeni isterdim
    pou me timoroun pou s' eho hasi / beni cezalandırdığı için seni kaybettim
    thelo na se do t'omologo / seni görmek istiyorum itiraf ediyorum
    alli tetia nihta as min perasi / böyle başka bir gece gelmeyebilir

thelo na me niosis, na mi me prodosis / beni hissetmeni (anlamanı) istiyorum, bana ihanet etmene gerek yok
    thelo na s'akouo na mou les pos m'agapas / beni sevdiğini söylediğini duymak istiyorum
    thelo na me niosis, na mi me skotosis / beni hissetmeni istiyorum, beni öldürme
    pes pos den teliosan osa arhisan ya mas / bizim için, başlayan her şeyin sonu olmadığını söyle

na kseres tis ores pos metro / saatleri nasıl saydığımı bilmeni isterdim
    san pliges sto soma mou epano / vücudumdaki yaralar gibi
    ine toses pou eho na se do / seni son gördüğümden beri çok şey oldu
    ki an den erthis niotho tha pethano / ve sen gelmezsen öleceğim gibi hissediyorum
  • canlı olarak söylediği konser kaydındaki ağlaşan yunan güruhu , şarkının kalitesi hakkında küçük bi ipucu sunar...

ayrıca bu şarkıdaki ses , gerçekten çok kaliteli bir ses olduğunu kanıtlar adeta nikos'un... bi de yakışıklı deli gibi , ama gay olduğu için kızlara ekmek çıkmaz burdan :)
  • bildiğin araklanmış şarkı. dinleyenlerin hakkında entry girenlerin fark etmemiş olması enteresan. ilk defa bu akşam dinledim. nikos vertis severim ama bu en iyi şarkısı ise ahmet kaya - ağladıkça’dan arakladığı içindir.
  • nikos vertis'in yeni keşfettiğim şarkısı. sürekli dinliyorum kendi kendime niye daha önce keşfetmedim diyorum fazlasıyla sevdim.

konser kaydı olanına denk geldim.duygulananları görünce merak ettim sözleri de baya anlamlıymış. şarkının verdiği hissiyattan anlaşılıyor zaten o duygu.

tanım : geç keşfettiğim ve çok sevdiğim nikos vertis şarkısı.
  • biraz önce sevgilim tarafından bana gönderilen harika ötesi parça <3
  • yunan diline bayılan biri olarak sık sık yunanca şarkılar dinlerim. bu şarkı, bugüne kadar duyduğum en iyi yunanca şarkılardan biri.
  • nikos vertis in şarkısı olduğunu herkes yazmış, bir kere de ben yazayım, maksat tanım olsun.

benim için bu hayatın en özel şarkılarından biridir. özel olmasına sebep olan kişiye diyorum ki:

-sen beni bırakmadığın sürece ben seni bırakmayacağım, söz veriyorum ve biz olursak bir gün bu şarkının neden özel olduğunu seninle birlikte burada güncelleyeceğiz.

düzenleme: içimden böylesi geldi.
  • gunluk dozumu fazlasiyla aldigim nikos vertis sarkisi. cok duygusal icli. dil muthis. uzgun olmadigimda dahi dinleyince mest oluyorum. oyle iste.
hesabın var mı? giriş yap