şükela:  tümü | bugün
  • ing. kuram
  • saks fifth avenue'nun internet sitesinde herhangi bir zaman diliminde bir kac tane indirimli urunu bulunur. oldukca kaliteli ve sik urunlere sahiptir.
  • türk üretimi bir ıstaka markası. dünya çapındaki markalarla eşdeğer modelleri vardır, aynı zaman da türk bilardocuların çoğunluğuna sponsor olarak türk bilardosunu desteklemektedir. (bkz: http://www.theorycues.com/)
  • bazı ürünlerini çok sevdiğim giyim markası.

özellikle blazer içine giyilebilen v-yaka ya da geniş sıfır yaka uzun kollu tee'leri müthiş. gömlek ile uğraşmak istemeyen hemcinslerim için ideal.

gömlekleri filan da fena değil, ama konumuz o değil şimdi.

mesela şu üst...

ya da şundan...

hatta bundan...

bunların ortak özelliği, yakalarının genişliği ve kollarında ve altında abartı lastik filan bulunmaması... çok daha modern bir görünüm.

üzerine de çok form manyağı olmayan şöyle rahat bir blazer...

altına koyu renk, düz kesim bir kot. şurada görülen joe's gibi...

güzel... rahat... hem de kaliteli...

ben bu tip şeyleri genelde biraz daha sofistike ve karmaşık duran breitling navitimer'ım ile giyiyorum. güzel bir kontrast.

ayakkabı konusunda ise ecco'dan vaz geçemiyorum... şu vitrius güzel mesela...

neyse, theory diye başladık, laf uzadı. haftaya dünyanın en büyük teknoloji (donanım) üreticilerinin üst düzey yetkililerine yapacağım bir konuşmam var... böyle fazla kasmayan bir görünüm düşünüyorum. zaten cuma günü olacak... hafta sonu sayılır... ortama rahat bir görünümle girersem izleyenler de rahatlar diye düşünüyorum.

bakalım.
  • minimalist tarzı hoşuma giden, kalitesi idare eden hesaplı bir giyim kuşam markası.

bu sıralar ilgiyle takip ettiğim yazar arkadaşımızın işaret ettiği uzun kollu tshirtler $265 dolar. aynı tarz ürünlerin kaliteli versiyonları armani'de $2000. gündelik olarak kullanacak, uzun yolda pijama yapacaksanız $2000 vermenin bir manası yok bence.