• imdb fragmana ve konuya bakılırsa ilginç bir filme benziyor. keyifli olması muhtemel. bu arada başrolde oynayan kız* split filminde bana göre iyi bir performans sergilemişti.

vizyon tarihi . 9 mart 2018
  • fragmanlar dönmeye başladı. 9 mart 2018 us vizyon tarihi.
  • o ne müthiş bir renk skalasıdır, o ne baş döndüren bir sahne kolajıdır, o ne kan kaynatan müziktir. oha! bu senenin beni en çok heyecanlandıran fragmanı oldu.

a tribe called red'in sila'sı çok yakışmış. tanya tagaq gibi nefes nefese bekliyorum bu filmi.
  • gerek konusu olsun, gerek hakkında yapılan heathers - american psycho karışımı yorumları olsun bünyemde heyecan yaratmış kara komedi. fragmanı oldukça umut verici görünüyor.
  • enfes bir fragman hazırlanmış filme. sanıyorsun ki karanlık, karanlık olduğu kadar da eğlenceli bir film yapılmış. ama eğlencesi az bir film, hatta çok az. hepi topu bir kaç karakterini de fazla derinleştiremiyor. anton yelchin'in karakteri de, üvey baba da yüzeysel kalmış. ama bilhassa babanın iyi işlenememesi sorunlu. öte yandan kısa süresinden ötürü ana meseleye hemen giriyor. bu iyi güzel de işlenmek istenen cinayetin nedenleri ikna edici değil. öte yandan hiçbir şey hissetmeyen bir kızla çok şey hisseden diğer kızın arkadaşlığı-çatışmaları başlarda iyi işleniyor ama sonlara doğru bu ilişki de yeterince geliştirilemiyor. halbuki daha ne çatışmalar çıkardı bu ilişkiden. bu iki farklı karakteri alıp sıkıcı bir cinayet öyküsüne yerleştirmiş senarist. gene de fena değil. yönetmen gelecek vaat ediyor. atmosferi iyi oluşturmuş, özellikle anya ve olivia'dan iyi performanslar almış. müzik deseniz o da başarılı. daha iyi bir film olabilirdi gene de.
  • herkesin android gibi davrandığı az diyaloglu indie filmlere özenilmiş ama hem senaryo hem yönetmenlik üst seviyeye gelemediği için ortaya varla yok arasında duran silik, etkisiz, amaçsız bir film çıkmış. neyse ki anya taylor-joy var da güzelliğine bakarken bir çırpıda bitti.
  • güneş gözlüğü takip sakin konuşan sorunlu kız/kadın klişesinden senaryo çıkarılmış film. zaman kaybı.
  • durgunluğuna nazaran beklenmedik bir seyri olan tuhaf, garip psikolojik film. dandik dundik film sitesi yorumlarından fırlamış ''zaman kaybı'' kalıbını da hak ettiğini düşünmüyorum.
  • 2 sene önce göçen anton yelchin adını görünce garibime gitti, izlemek de garip olacak. adam öldü filmi çıkıyor iki yıl sonra bu nasıl prodüksiyon la.
hesabın var mı? giriş yap