• sacma sapan low cost havayollarindan daha kotu bir internet sitesi yapmayi basarmis bir kurum. ucusunuz uluslararasi ise online check-in yapmayi, binis karti bastirmayi falan unutun. yil 2019, internetten binis karti bastirmak mumkun degil, butun formlar doldurulduktan sonra "operasyonel nedenlerle" havaalani ve kiosklarda checkin yapmaya yonlendiriliyorsunuz.
  • bir ay öncesinden nisan ayı için aldığım 4 adet biletin saatini 2 sefer , tarihini de 3 sefer değiştiren firma. neymiş efendim büyük taşınma anlayış ile karşılıyacakmışız. arkadaş nasıl bir anlayışdır ki 9-17 nisan için gidiş dönüş aldığım bileti 11-14 nisana almışlar . müşteri hizmetleri kilitlenmiş durumda 1-2 saat sonra arayın diyorlar . en sonunda değişiklik yaptığım bilet 11-18 nisan arası oldu ancak ona da garanti veremiyorlar. (bkz: rezalet)
  • bilet için sitesine bakıp, "bağlantı kurulamadı" diye bir mesajla karşılaştığım kurum. bunca yıldır ilk defa bir internet sitesinde böyle bir mesaj görüyorum. siteye erişilemiyor da değil. sanki erişiliyor ama bağlanamıyor. neyse, tebrik ediyorum, bir ilki daha başarmışlar.
  • 6 nisan 2019 tarihinden sonrası için atatürk havalimanına herhangi bir biletleme yapmak istediğinizde varış havalimanını "ıst" olarak gösteren ancak parantez içerisinde bu tarihten sonraki uçuşların "ısl" e olacağını belirten firmadır.
    madem tarih belli ne diye direk yeni havalimanı bilgisi vermiyorsunuz ki? 6 nisan sonrası vardığı havalimanının atatürk olmadığını indikten sonra anlayacak çok kişi olacak demektir..
  • katara satıldığı söyleniyor...
  • çok pahalı
  • yurt disi ucak biletinizi 2 gun erkene aldirmak isterseniz odemeniz gereken minimum tutar bilet fiyatinin %35’i..

gecenin su saatinde beni bu ucreti odemeye ikna etmeye calisan guzel sesli kiz, biliyorsun benim tepkim moderatore’ydi..

not:tipik tuccar kafasiyla ilerliyor tum is, pazarliga aciklar ve orta yol bi sekilde bulunuyor.
  • hastaysanız ve uçuşa katılamayacaksanız sizden rapor göndermenizi isteyen ardından da rapora rağmen "bilet kuralları geçerlidir" diyen şirket. tam 3 defa aynı şeyi yaşadım ondan biliyorum. yahu senin bilet kuralların insan sağlığından önemli ise ne diye rapor isteyip insanları uğraştırıyorsun ki.
  • çok saçma hareketler yapan firmadır. gidiş dönüş budapeşte bileti aldım. gidiş 3 nisan atatürk'e lakin dönüş 8 nisan atatürk yazmasına rağmen yeni istanbul havalimanına olacakmış.

gerçi yapılan en saçma şey yeni havalimanı ama onu burda tartışmıycam. birileri rant kazansın diye saçma salak işler yapanları şuan önümde olsalar sinirimden döveceğim.

türkiyenin pegasustan daha iyi ve sabihadan uçuş yapacak yeni havayolu şirketine ihtiyacı var.

parası neyse vereceğiz yeterki ulaşılabilir yerlerden uçun.
  • akşam akşam beni deli etmiş şirket. 2 saat fark ile baktığım bilet fiyatı yüzde yüzün üstünde artmış. deli olmamak elde değil.
hesabın var mı? giriş yap