• "egzozumuz yok ama marifetimiz cok" özlü sözünün sahibi ki$i.. "burdan da krali gecemez" $eklinde meydan okuyan gazci.. merter-esenler yolunun tapu sahibi apaci.. reno brodvey kullanan bi garip $ofer..

yaran youtube videolari'na sigmayan cali$masi: http://www.youtube.com/watch?v=oapq8avpgtw
  • makas atarken yanladığını zanneden trafik canavarı. ona burdan yanlamanın ne olduğunu öğrenmesi için (bkz: drift) hediye edelim.

videonun sonunda "öptüm sizi şap şup" demesi de çok manidar olmuş.
  • türkiye'nin schumacher'idir bu abimiz. trafiğin seyrek olduğu zamanlarda kamerayı durdurtur zira, zevk alamaz makaslamaktan seyrek trafikte. arkadaşı hasan "yeter be abi" dediğinde, o efsanevi repliğini duyarız: "ah be hasan ne yeteri amına koyayım ya! daha yeni başlıyorum hasan, daha yeni ısınıyorum"
    ha bir de kendisinin amatör bir dans grubu da vardır,yani 4 sene öncesinde varmış en azından.
  • yanları bi ince sağlı sollu koymakta olan ralli pilotu. şu hayatta tanışmak istediğim ender insanlardan biridir kendisi. abs, esp, airbag, hidrolik direksiyon gibi donanımların yoksun olduğu aracında bile emniyet kemeri takmayacak kadar cesur bir adamdır. ayrıca hız yapmaktan tırsan birisi olarak, hasan kardeşimizin çektiği yussufları anlayabiliyorum.

"bir de sağa açayım şurdan incebelli"
  • eğer ölmediyse bi gösterse kendini.. dandik spring ile neler yapmış yahu.

tabi tasvip edilecek şeyler değil yaptıkları ama, underrated diyorum ve bitiriyorum hoobaaaa.
  • "arkadaşım kamerayı her zaman dik tutar mısın?"

by tiki memo...

sevdiğimiz bir abimiz, bi ince.
  • 10 sene erken makas atmış kişilik. yaptığı hareketleri bugün yapsa, düzgün kamera ile çekse, internette fenomen olmuş, bir güzel parasını kazanıyor olurdu.

yanlış anlaşılmasın, asla tasvip etmiyorum yaptıklarını. ama bu işten ünlü olup ciddi paralar kazanan insanlar tanıyorum. sonra dönüp tiki memoya bakınca üzülüyor insan.

böyle insanların bir şekilde pistlere yönlendirilmemesi üzüntü verici.
hesabın var mı? giriş yap