338 entry daha
  • müslüm babanın tipine bürünüce çok yakışıklı bir herif olmuş la. filmi izlerken tam üzüleceğim, azmaya başlıyorum falan böyle bi tövbest.
  • sadece bu filmdeki performansı dikilen bir ağaç gibi arkasında kalacaktır. bir oyuncu daha ne ister? gerçekten türk sinemasındaki en iyi biyografi rolünü oynamıştır. bunu da doğuştan benzerlikle falan değil, basbaya rolü yaşayarak bize yaşatmıştır. hadi rolü kestin, yahu şarkıları nasıl söyledin böyle? nasıl? nasıl? nasıl?

bir de şöyle başarılı bir şey var, ben müslüm baba hayattayken son zamanlarında aeeveeet hohohoho şeklinde gülüşünü biraz tuhaf bulurdum, oysa baba neler yaşamış, o noktaya nasıl gelmiş en ufak bir yapaylık olmadan aşama aşama oynamış. türk sinemasında şu ana kadarki en iyi oyunculuklardan biri. ustalara saygıdan biri diyorum. yoksa ne demem gerektiğini sanırım herkes filmi izleyince anlamıştır.
  • müslüm filmini tek kelimeyle sırtlamış oyuncu. çocukluk yılları sahnelerini saymazsak filmin önüne geçecek derecede bir oyunculuktan bahsetmek abartı olmaz.

çok iyi çalışmış, emek vermiş yada ezelden beri müslüm gürses'in sıkı takipçisi olduğu için bu kadar muazzam bir oyunculuk dökmüş ortaya. neredeyse sıfır falsoyla biyografi filminde rol almak her babayiğidin harcı değil dostlar.

tek eksiği değer görememesi. o da onun ayıbı değil. birde ses var adamda, daha ne olsun.
179 entry daha
hesabın var mı? giriş yap