• http://www.tinypic.com/ adresinden ulaşabiliceğiniz, fotoğraf ve video paylaşma sitesi. şekli şemali sevimli bişey.
  • sevimliliğinin yanında hızı sayesinde de imageshack'i tahtından indirmiştir nazarımda.
  • tasarım, performans ve kullanım kolaylığıyla göz dolduran fotoğraf ve video yükleme yeri.
  • hızlı, pratik, kullanımı basit fotoğraf upload portalı. reklam yok, banner yok, pop up yok. harika.
    böyle bir nimet varken halen o götü boklu imageshack neden kullanılır anlam veremiyorum.

bir de url kısaltanı var, o da ho$; (bkz: tinyurl.com)
  • imageshack'ten 10 kat daha hızlı çalışan, pratik servistir.
  • imageshack'tan daha pratiktir. tanışınca yıllarca kullandığım imageshack'ı bırakma kararı verdirtmiştir bana.
    bir kere imageshack gibi link boyutu ebesinin nikahı kadar uzun değil, 3-5 karakterden oluşmakta.
    bu da "karakter sınırı olan bölgelerde" bit.ly veya tinyurl gibi şeyler ile extra uğraşlar vermeden fotoyu upload edip direk linki paylaşma kolaylığı sağlamakta.. (mesala windows live messenger status'unde.)

eğer yüklediğimiz fotografın slinme süresi de imageshack'tan daha uzun ise dadından yinmez yinmez..
    (hiç silinmeyen flickr veya picasawebalbums var gerçi, ama onlar daha çok kişisel album, screenshot alıp sözlükte yayınlamalık fotograflar için pratik değiller.)
  • pratikliğini artık kaybetmiştir. resim yüklemek için captcha soruyor yav.
  • en pratik, hızlı resim/video yükleme sitesi olmasına rağmen bir süredir aktif hale getirdiği güvenlik kodu uygulaması can sıkmıştır.
  • küçük piç. ne zaman fotoğraf yükelemyi denesem beceremiyo. bana mı kıl anlamadım ki?
  • uploaderi çalışırken iyiydi. yeni modelim çıktı update etsene diyor ama etmek mümkün değil.
hesabın var mı? giriş yap