• anladığım kadarıyla kendine iş ararken, başına iş açmış yazar.
  • yaz bunu guzel laf abla senin adam şurada (#72307631) tobias'ı s.kmek istediğinden bahsediyor. özelden mesaj atınca ifşa ediyorsun o yüzden genele yazıyorum. sen ayrıl bu adamdan. bu sadece multinet yemiyor, önüne gelene atlıyor.

edit: bir adet i harfi nokta ile değiştirildi. terbiyemizi bozmayalım di mi.
  • adam kendisininde aynı duyguları yaşadığını anlatmış, bu kadar abartılı namus davasına dönüştürmek yanlış.

ki o kadar kıskanç ve rahatsiz bir kişiliksen hiç burada dillendirmeyeceksin..
  • bu adamlar yazar bizde hala beklemedeyiz . ayıptır .
  • kaleci var diye şut atmaktan geri durmayan erkek gibi erkek, cinsel devrimin önemli lideri.
  • 30 yaşındaki insanların konuştukları şeye bak!..

ben kendimi çocuk ruhlu diye adlandırırım, siz bildiğiniz embiriyo ruhlusunuz.

yok, o ona mesaj atmış da, yok ötekinin yazdıklarını araştırmış da bıdı bıdı... mesajı atan da kabahat varsa, mesajı alanda da var! (bkz: tencere dibin kara seninki benden kara) madem ilişkinize çok güveniyorsunuz, yav he he der güler geçersiniz. bu kadar tatavayı liseliler bile yapmaya üşenir bu devirde...

(bkz: go get a life)
  • linç edilmeyi hak etmemiş, sadece işgüzarlık etmiş bir yazar. olayın bokunu çıkaran ofis canlısı bey olmuş. 70 milyon okuyor arkadaşım burayı, o kadar sakınıyorsan yazma yazdırma, aranızda yaşayın cıvık ilişkinizi.

başlıktaki meriç, kezban ve kamil tespitleri cuk oturmuş. karikatürize tipler hepsi.
  • buna sarkma denmez, işsizlik denir.

(bkz: diren tobias)

tanım : tobias-iki-yedi şeklinde okunabilir.
  • yaptığına meriçlik demek saçma bence. tobayas sadece işsiz biri bence veya dünyaya gelmiş en iyi insanlardan biri. ikinci seçeneğin olacağını sanmıyorum. bir kızın yazdığı ile empati kurmuş ve çok boş vakti olacak gerek, acayip bi stalkerlık yapmış.

ama şöyle bir şey var ki, bunu hakkını vererek yapmış. yaptığı şey sadece bir uyarı. "ona ne? laf söylemek ona mı düşer?" gibi argümanlarınız bu çiftin aşkitolarını buraya aleni olarak yazmaları itibariyle geçersiz olmuştur.

ben buraya "çok mutluyum" yazdığım zaman buradan birine önceki entrylerime bakıp "lan sen şöyle bir adamsın, nasıl mutlu olursun" diye araştırma yapma fırsatını ve merakını tanımış olurum.

bazısı böyle bir şey ile karşılaştığında cevap vermez, bazısı direkt cevap verir falan vs. derken bu çift bu milyon tane seçenekten en kötüsüne oynamışlardır.

biz de hayatımızda zerre önemi olmayan bir konu için yorum yapmaya zaman harcıyoruz. şu an ne kadar boş adam olduğumu daha da iyi kavradım. teşekkürler.
  • asılma görmediğim olay. erkek arkadaş epey hanzoca dalmış olaya kızın görmesini istemediği entryleri öne çıkarılınca.
hesabın var mı? giriş yap