• (bkz: turbolinea)
  • dhde başımızın belası, evde kalmış, bana karı bulun diye zırlayan biri
  • tam entryleri okuyordum ki radyoda erol evgin ve sila ikilisinin "atesle oynama"sarkisi caldi. tolga bey sorry =(
  • geçen sene mi neydi, dh forumda her gün gece yarısına kadar eczaneyi açık tuttuğunu anlatıyordu, bu herif nöbetçi eczane olmadığı halde her gece kaçak eczane çalıştırıyormuş. hadi bunu da şikayet et, dh forumda yazdığın her şeyin kaydı kuydu vardır, bulur çıkartırız. kendi ağzınla suç işlediğini beyan etmiş oldun, şikayet et de görüyüm seni.
  • kars ili(ardahan dahil çünkü ilçesiydi bir zamanlar),kendini uyanık zanneden,çakal,dolandırıcılığa yatkın,karşısındakinden nasıl menfaat elde edebileceğini düşünen,üçkağıtçılıkla geçinmeyi marifet sayan insanların çokça yaşadığı veya yurdun dört bir yanına oradan dağıldığı aşikar bir ilimiz.etrafınızda bir şekilde onlarla ticaret yapmış,personel çalıştırmış,müşteri ilişkisinde bulunmuş,araba alıp satmış,ev,işyeri kiralamak yada kiraya vermek gafletinde bulunmuş insanlara sorun size anlatsınlar karslı deyince akla ne geldiğini.bunun yanında iyi niyetli,düzgün,efendi,hayatını emanet edeceğin karslı insanlarlada tanıştım orası ayrı.maalesef genel kanı böyle ve tolga aktemur gibileri bu kanıyı destekler nitelikte.hatta şu an bir gülme geldi bana sebebini anlatayım:karslı bir abimiz müşterimdi ve güzel karslılardandı,oğlu geldi bir gün biz konuşurken ve aynen şöyle dedi:baba yaa biz nüfus kütüğümüzü değiştiremez miyiz? -niye oğlum noldu dedi babası? -baba ya karslı olduğumu duyan işe almak istemiyor dedi espriyle çocuk.2-3 aydır iş arıyorum hep böyle bu dedi ve isyan etti.....
  • ış yerinde çalışması için insanlardan senet alan ve 1200tl maas veren yemek olarak da peynir ekmek çay veren 7 gun 24 saat calistiran bir ruh hastası. acil şifalar dileyip geçin. he bi de bunların üştüne entry sildirtiyo ruh hastası.
  • (bkz: pavalı köpekler) (:
  • hangi ilaçları yanlışlıkla alıp bu kafaya gelmiş acaba dedirten eczacıdır.
  • bir de kefil yazmış utanmaz arlanmaz
  • haksız, hadsiz, eczanenin ismisiz, vicdansız. verdiği ilanla bir çok insanın canını sıkmış, entry sildirmeyle de sıçtığını sıvamış , erken andropoz vakası.
hesabın var mı? giriş yap