şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: turbolinea)
  • kars ili(ardahan dahil çünkü ilçesiydi bir zamanlar),kendini uyanık zanneden,çakal,dolandırıcılığa yatkın,karşısındakinden nasıl menfaat elde edebileceğini düşünen,üçkağıtçılıkla geçinmeyi marifet sayan insanların çokça yaşadığı veya yurdun dört bir yanına oradan dağıldığı aşikar bir ilimiz.etrafınızda bir şekilde onlarla ticaret yapmış,personel çalıştırmış,müşteri ilişkisinde bulunmuş,araba alıp satmış,ev,işyeri kiralamak yada kiraya vermek gafletinde bulunmuş insanlara sorun size anlatsınlar karslı deyince akla ne geldiğini.bunun yanında iyi niyetli,düzgün,efendi,hayatını emanet edeceğin karslı insanlarlada tanıştım orası ayrı.maalesef genel kanı böyle ve tolga aktemur gibileri bu kanıyı destekler nitelikte.hatta şu an bir gülme geldi bana sebebini anlatayım:karslı bir abimiz müşterimdi ve güzel karslılardandı,oğlu geldi bir gün biz konuşurken ve aynen şöyle dedi:baba yaa biz nüfus kütüğümüzü değiştiremez miyiz? -niye oğlum noldu dedi babası? -baba ya karslı olduğumu duyan işe almak istemiyor dedi espriyle çocuk.2-3 aydır iş arıyorum hep böyle bu dedi ve isyan etti.....
  • 2017'de köle çalıştırmaya yeltenen bir şerefsiz
  • (bkz: pavalı köpekler) (:
  • hangi ilaçları yanlışlıkla alıp bu kafaya gelmiş acaba dedirten eczacıdır.
  • bir de kefil yazmış utanmaz arlanmaz
  • haksız, hadsiz, eczanenin ismisiz, vicdansız. verdiği ilanla bir çok insanın canını sıkmış, entry sildirmeyle de sıçtığını sıvamış , erken andropoz vakası.
  • acaba kendisi ne şartlarda çalıştı da insanlara bunu reva gördü dedirten şahıs
  • sosyal medyayı yakından takip eden kişi