• (bkz: tolly)...
    pek yakında yeni bir rock albümüyle piyasada arz-ı endam edecek olan şahıstır kendileri.
    albüm çıkmadan ufak ufak şehir efsaneleri çıkmaya başlamıştır hakkında. pek de hakeder doğrusu bu tür övgüleri...
    aynı zamanda da,

bilmek acı çekmektir anladım yıllar önce
    yaz yalan kış gerçektir renk gölgeye dönüşünce
    ruhunu özgür bırock istediği yere gitsin
    yak bütün perdeleri bu kara film artık bitsin

diyebilen bir şahsiyettir “tutku rehberim olsun, amin...” eşliğinde... (bkz: ruhunu ozgur birak)

anadolu rock adı altında yapılan arabesk titreştirtmelerden sıkılanlar: mart 2005 sonu itibariyle gerçekten batılı bir ses ve tarz duymak istiyorsanız, ısrarla bayiinizden sorunuz, taklitlerinden sakınınız...

ayrıca; (bkz: bunaldim) , (bkz: olum sana bana)
  • kimdir nedir bilemem. fakat kadın şarkısı çok iyi.
  • bir çok kişi gibi penceremde deniz vardı parçasının klibiyle tanıdığım müzisyen. kum sanatçısının videosuyla baya ilgi de çekmişti. 2. albümü renk körü'nü daha çok beğenmiştim ama maalesef o da hak ettiği değeri göremeyen müzisyenlerden oldu. yayınlanan son albümü rahatsız'dan gel bak ve dönmem yolumdan hala en sevdiğim parçalardandır. spotify'da da sadece 3. albüm mevcut. şu an ne yapar bilmiyorum ama bari albümleri eklese de doya doya dinlesek 340 m/sn ve renk körü'nü.
  • eğlenceli adam. sahnedeyken hem eğleniyor hem eğlendiriyor. güzel de şarkıları var.
  • klişe laflar kullanmaktan pek hoşlanmayan bir şahsiyetmiş kendisi. yavaş yavaş acele eden diye bi tamlama kullandı mesela*. bi de kendisini tutkularının peşinden giden adam olarak tanımlamaktadır.
  • album kapağı bir şeyleri andıran biri...
  • on parmağında on marifet cinsinden bu kimse bi de üstüne mütavazı ve iyi filan biridir yani...bekliyos ki albüm cıksın daha cok duyalım o güsssel sesisini diye...ve umut ediyossski türkiye onunla gurur filan duymasın anlasın dinlesin işte...
  • "renk körü" isimli albümü bu hafta piyasalara çıkmıştır. ve hatta "yanımda kal" isimli şarkısının klibi de dönmeye başlamıştır. bence bu şarkı gelmiş geçmiş en güzel tolga burkay eseridir.
  • adamlar öyle bir reklam politikasi belirlemisler ki nereyi açsam linki giriyor gözüme, tikladik tabi sonunda, helal olsun, reklam dedigin böyle israrci olur iste.
hesabın var mı? giriş yap