• çok sıcakkanlı, çok tatlı, çok muhterem bir hanımefendi; neslinin önde gelen tiyatro sanatçılarındandı. çok özletecek kendini. ışıklar içinde yatsın.
  • allah rahmet eylesin. emektar oyuncuydu.
  • çektiği büyük sıkıntılardan sonra hayata veda etmiş büyük sanatçı. mekanı cennet olsun.
  • bugün hayatını kaybetmiş usta oyuncu. genellikle kötü karakterleri canlandırsa da, aslında çok iyi yürekli ve nazik bir insandı. nur içinde yatsın.
  • ölüm karşısındaki bu cesaret, ancak hayat karşısında da cesur birine ait olabilir: "artık ölmek istiyorum. daha fazla yaşamak istemiyorum. elden ayaktan düştüğüm için üzülüyorum. biliyor musunuz, benim iyi zamanımı yaşayanlara da büyük üzüntü oluyorum. o günlerimi bilenler bu halimi görünce üzülüp sıkılıyorlar. bense hayatım boyunca oynadığım kötü karakterlere inat, iyi ve sağlıklı hatırlanmak istiyorum. onları hayalkırıklığına uğrattığım için canım acıyor."
  • nur içinde yatsın. uyy huysuz teyzemiz vefat etmiş be.
  • çemberimde gül oya dizisinin sanırım final bölümünde konuk oyuncu olarak rol almıştı. konağı satın almaya gelen tabii ki gıcık ve zengin bir kadın rolündeydi. sayılı karakter oyuncularımızdandı, allah rahmet eyleye.
  • telefonlarına çıkmayan mahsun kırmızıgül'ün, cenazesi başında siyah rayban aviator ile poz vereceği sanatçıdır.
  • küçük besleme dizisini;iyi bir şey olmasa da hatırlıyo olmama sebep oyuncu.aşağı yukarı 50 'ye yakın tiyatro oyununda oynamıştır.mekanı cennet olsun..
  • müşfik bir oyuncuydu. yakınlarının tomi'siydi...

allah rahmet eylesin.
hesabın var mı? giriş yap