• minika go'nun bölüm sırasında kafasına göre ilerlediği, kafasına estiği yerde sezon başına aldığı dizi. kanalı saygıya davet ediyorum. izleyenler çocuk da olsa insan, küçükbaş değil.
  • zombi robotların olduğu animasyon. birazcık bebeler birazcık bizim gibi fanlar için. ama ne bileyim ya zombi autobot mu olur amına koyim?
  • minika go'da 2. sezonu yayınlanmaya başlamış. bi allan kulu da haber versin sevabına ya.
  • 3 sezon bomba gibi girdi misirsiz çerezsiz izleuemiyorum
  • transformerstaki en iyi dizi şimdi bakıyorum içerikler hep küçükler için çocuksu çizimler nerde o havalı optimus prime ile korku salan megatron ? filmler bile bu kadar güzel değildi predicon rising türkiye'de yayınlanmadı, o yayınlanmaması çok üzücüydü onun harici transformers sevme nedenim diyebilirim bu diziye.
  • müzikleri bir çizgi filmin çok üzerinde. karakter tasarımları çok başarılı. erken bitirildiği için tam potansiyelini göremediğimiz bir seridir. türkçe dublajında yer yer sıkıntılar olsa da 1 2 karakter hariç 10 numara oturmuştur. hikayesi gayet iyi
    10/10
  • 2010 - 2013 yılları arasında yayınlanmış toplam 3 sezon ve 1 uzun bölümden oluşan transformers serisi. oldukça güzel bir yapımdır. karakter tasarımları gayet güzel. müzikler bir çizgi filme göre baya iyi. görsellik gayet iyi. hikaye gayet güzel ve samimi. daha iyi olabilir miydi evet örneğin seride autobotların son anda gelip günü kurtarmaları biraz bayıyor. serinin birbirini öldürecek daha fazla autobot ve decepticon karaktere ihtiyacı var. yayınlandığı zaman televizyondan izlemiştim ve çok beğenmiştim
    9/10
  • 28 yaşındayım, çok eski serileri pek izlemedim, olayların gidişatı onlarda nasıl bilemem ama yeni nesil transformers dizilerinde terrorcon ve unicron'u işleyen tek transformers dizisi buydu sanırsam. aslında bir çocuk dizisine göre oldukça karanlıktı ki bir bölümü ile son kısım sayılan filmi türkiye'de yayınlanmadı. karakterlerin dış görünüşleri çok iyiydi, soundwave tasarımına da ayrıca bayıldım.
  • şu an 5 bölümüde yayınlanmış durumda olan transformers severleri gayet mutlu eden bir dizidir. pınar batumu çeviriye davet ediyoruz.
hesabın var mı? giriş yap