• @1'in güzel bir iş yaptığı, @2'nin iyi başlayıp sıçtığı başlığın konusu olan ve bu insanlara seks işçiliği haricinde seçenekler sunacak desteklenesi eylem.

edit: @2 silmiş, @1 değiştirmiş

zedit: caps almamıştım arkadaşlar sonra sileceğini düşünmediğim için, entarisinde önce @1'i kutluyor sonra kendince komik olduğunu zannettiği homofobik sayılabilecek bir espri yapıyor idi.

düdüt: biri de demiş ki niye bu insanlara başka iş bulamazsa seks işçiliğini yakıştırıyorsunuz. biz yakıştırmıyoruz canım kardeşim, mecbur kalıyorlar yaşamak için.
  • örnek bir davranış. kendisini ve gulerken dusunen adam'ı kutluyorum.
  • travesiteye iş vermek diye bir şey yoktur aslında. işini bilen, yetenekli birine, veya bir iş kolunda eğitilecek birisine iş vermek vardır. insanları etiketleyip ayrıştırdıkça, kötülüğün dibine vuruyoruz.
  • alsancak'ta flormar'da yapılan ve takdire şayan bir durumdur.
    reklam yapmak gibi oldu fakat böyle bir durumda yaparım vallahi hiç sıkıntı yok.
    laf aramızda, hemcinsim sayılmasına rağmen ilk görüşte aşık oldum, kendi kadınlığımdan utandım, o ne güzelliktir yarabbi!
    neyse konuyu saptırmayayım. bu örneklerin çoğalması umuduyla, saygılar.
  • neticesinde iş verilen kişi insandır.. her insanın çalışma hakkı vardır..
  • yemin ederim bu dünya sizin gibi bi kaç iyi insan sayesinde dönüyor.

tanım: cinsiyete değil, insanlığa bakmanın önemli olduğu olay.
  • iş arayan bir insana iş vermek.
    öyle abartılacak bir tarafı yok. o insan çalışacak sen de kazanacaksın o da kazanacak.
    sigortasını yaptırın, adam olun lan.
  • gerçekten var mı böyle bir şey? çünkü olsun lütfen.

edit:neden diye soran arkadaşların merakını gidereyim: transeksüelleri seks işçiliği yapmaya zorlayan bu sistem değişsin istiyorum. her birey gibi doktor, avukat, garson olabilmelerini ve bunun toplumda infial yaratmamasını istiyorum.
  • haber değeri olması utanç sebebidir.
  • bir insana iş vermektir.
    sürekli kullandığım bir eshot otobüsünde denk gelmiştim bir şoföre. esmer, kalın kaş ve gür bir sakal, saçıysa peruktu. sarımsı bir renkti ve kısaydı. birkaç defa daha denk geldim, sonra görmemeye başladım, hiç denk gelmedik bir daha. umarım tayini çıkmıştır ya da başka bir yere taşınmıştır. zira insanın kararlarına saygı göstermeyip işten çıkarmak, ekmeğini yarıda bırakmak olur iş değil.
    özgür olan, elalem ne der diye düşünmeyen insanlar, sizleri seviyor ve kıskanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap