• türkiye'ye ptt kargo ile gonderim yapan ispanyol outdoor urunler satan site.
  • black friday indiriminde türkiye'de 800 tl'ye satılan şu montu kargo ve vergi dahil 400 tl'ye aldığım efsane site. tahmini gönderim adresi 6-11 aralık'tı ancak 19 aralıkta türkiye'ye giriş yaptı. bugünde zimmetlendi olarak gözüküyor. yarın elime ulaşacağını umuyorum. bu arada bildiğim kadarıyla the north face marka ürünleri türkiye'ye göndermiyorlar.
  • ıki adet marmot kaz tuyu mont siparis ettim. ıkisinin fiyati ile burada 1 tane alinabiliyordu. yakladik 10 gucun icinde kargo elime saglam sekilde ulasti. ptt'ye kapida vergisini odedim. mutluyum.

bahsettigim siparis oncesinde verdigim bir siparisi iptal etmistim. kisa surede iptali onaylayip parami yatirdilar. outdoor urunleri icin bakacagim tek yer burasi su anda.

(bkz: www.snowinn.com)
  • outdoor ürünü türkiye'den alınmaz şuuru oluşturan önemli firma. ben de ulan alınır mı alınmaz mı dalgaları arasında gittim aldım en sonunda. bir kez columbia mağazasında her ne ise aynısı geliyor, o tarafta en ufak bir tereddüt yok. evet geç gelebiliyor, gümrük 5-10 gün döndürebiliyor vs ama neticesi itibariyle türkiye'deki fiyatının üçte birine alıyorsunuz, net. ben çok memnun kaldım, her türlü de herkese tavsiye ederim. ayrıca bir iade prosedürü de işlettim, iadeyi çooooook geç yapıyorlar yani eğer bütçe sıkışıksa uç ucaysa dikkatli olmanız gerekebilir ama neticesi itibariyle geç meç de olsa nakliye parasını kesip ana fatura bedelini son kuruşuna kadar iade ediyorlar kartınıza.
  • (bkz: tradeinn)
  • (bkz: ebeninn)

süper bi sitedir. eksik gönderdikleri ayakkabı tabanını 3 aylık cebelleşme neticesinde göndermiş, fakat amuş çalışanları ücretsiz gelen bu tabanlara ayakkabının ücretini deklare etmiş, götüme 50 lira gümrük vergisi girmiştir. iki ay kadar durumu açıklayan mail trafiğinin ardından tarafıma hediye puan tanımlanmış, ancak doların anasının nikahı olması üzerine alışveriş yapılmayıp puan yanıp kül olmuştur.
  • güvenilir olup olmadığından emin olamadığım alışveriş sitesi. ürün alan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim . millet marka bot alacağım önümüzdeki kış için türkiye fiyatı 1800 tl, sitede 1000 tl civarı bir rakama gelecek , bu kadar fark olması normal mi? ürünler orijinal mi? kafamdaki soru işaretleri.
  • güvenilir mi değil mi bilmiyorum. siteden alışveriş yapan yazarlar yeşillendirebilir mi
  • güvenilir mi değil mi bilmedim site. siteden alışveriş yapan kullanıcılar yazabilir.
  • bu siteden salomon bot almak istiyorum fakat gümrük vergisi patlar mı bize çok kafamı karıştırıyor bilen arkadaş varsa bir mesaj kadar uzağınızdayım
hesabın var mı? giriş yap