aynı isimde "tron" başlığı da var
  • almak isteyenlerin yaptığı hücumla koskoca binance çöktü.
  • 1 ay önce 200.000 adedini 27 satoshi'den alıp 30 satoshi'ye çıktığında sattığım coindi. kafasını taşlara vuranlar için yazıyorum. vurmayın.
  • dayanamadım 2000 tanenin yarısını sattım beyler. dayanamadım oğlum işte...
  • iki hafta önce 228 satoshiden 450 adet aldığım coin. şu an çılgınca artmakta ve beni daha fazla almadığıma pişman etmekte.
  • son iki günde %300 yükseliş göstermesine kurucusu justin sun'un tweet'lerinin neden olduğu söyleniyor.
  • gençler bu coin 1$ dolar olacak ve siz hâla daha çıkmaz yeaa diye ağlıyor olacaksınız.şu anda bu coin piyasa hacminde ilk onda eğer ilk beşe girerse ki çok büyük ihtimal, 1$ dolarlı seviyeleri yakalamaması imkansız.alın aldırın acele edin.en azından bugün 0,20 yarın 1 dolar olduğunda paranız 5 katına çıkacak.ona göre yoksa siz bilirsiniz. bir ay önceki entryimde de aynı şeyi söylemiştim.girip bakabilirsiniz.

not:refli link verenlerin amk kafamızı şişirdiler.
  • dün sabah iş arkadaşım kanıma bir şekilde girip bana aldırdığı coin.

bu işlerden hiç anlayan birisi değilim. altına yatırım yapan güvenli limanı seçen birisiydim. bir süre önce 163 ten terste kalmış ek yatırımlarla maliyeti 160 civarına kadar indirmiştim çıkmasını bekliyordum. arkadaş kanıma girdi 5000tl yi gözden çıkartıp 0.00000561 btc den giriş yaptım. 1 coin 0,08 dolar idi. şuan 1 coin 0,21 civarında..

şuan hesabımda 1865 dolar kar görünüyor.

bugün 0,14 dolar civarındayken bütün birikimi buraya yönlendirmeyi düşündüm ama yine de güvenmiyorum bu merete.
  • sonuna kadar hodl.

şimdi tekrar saçma şekilde 300 satoshi’ye dönse yarın yine aynı seviyeye çıkar diye düşünüyorum. çünkü geleceğini sağlama aldı adamlar ki bence durmadan ufak çakılmalarla yoluna devam edecektir. bu işteki üstadlar var sözlükte onlara da danışın al sat yapacaksanız.

verge de oldupu yerde kürek çekiyor. sıra kendisinde. güldür bizi verge’im.
  • market cap olarak citrix, splunk, seagate, yandex, verisign, juniper, godaddy, xerox gibi her biri onbinlerce insan calistiran, yuzlerce gercek urun ureten sirketi geride birakmis cardano ve ripple ile birlikte dunyanin en buyuk balonu.

bir allahin kulu bunun hakiki degerinin gercekten 13 milyar dolar olmasi gerektigini mantikli bir bicimde anlatsin duacisi olacagim. bir kriptonun degerinin nasil hesaplanmasi gerektigi surada anlatilmis:

https://medium.com/…toasset-valuations-ac83479ffca7

buna gore tron coin'in degeri sifir dolardir (zira kendi endustrisindeki market share'i %0).

diyebilirsiniz ki bu coin'lerden hangisi gercekte degerini yansitiyor. hemen cevap vereyim. monero an itibariyle dark web'in gecerli para birimidir. market cap'i 6.5 milyar dolar, gercek degerinin cok cok altinda. neo bir kac ay icerisinde uzerinde 27 tane ico yapilacak olan 10k tps saglayan ve bir cok farkli programlama dilini destekleyen bir platformdur, bu da 6 milyar dolarinda market cap'iyle gercek degerinin altinda. bunlar gibi bir cok proje var, misal ark, salt, omisego, lbry credits vs.

bunlarla tron coin'i ve hatta benzer bicimde cardano'yu karsilastirinca overvalued'un tillahi iki coin oldugunu anlamamak icin colugu cocugu satip bunlara yatirmis olmak gerekiyor. umarim kimse bunlara kaybetmeyi goze alacagindan fazlasini yatirmiyordur.
  • 1500 barajını aşamadı ve çakılmaya başladı. gözümün önünde eridi coin. çok 1200 lerde çıkmıştım
hesabın var mı? giriş yap