• sloganı benden olsun .

daha net , daha boş.
  • göt kılları da bizi görecek mi?

tepkisi verdiren kanal.
  • tv kanallarına teknolojik özelliklerin ad olarak verilmesinin ne denli saçma bir şey olduğunu bir kez daha hatırlatan kanal adı.

bbc hd gibi gözüne soka soka hd, 4k demek yerine varolan kanalların hd ya da 4k özellikli olanlarını hizmete sokulması olarak işletilse çok daha hesaplı ve anlaşılır olacaktır (trt 1 hd, trt 1 4k gibi) hem yeni bir televizyon yaratıp digital platformların ya da televizyonların tüketimini arttırmanın mantığı nedir ki? hele de söz konusu bir kamu kurumuysa.
  • trt 3999'dan sonra açılmıştır.
  • trt hd gibi içerikleri olacaksa güzel haber. zira trt hd'de çoğu belgesel bbc vb. kanallarının belgeselleri. şu an trt çatısı altındaki en kaliteli yayın yapan kanal trt hd. umarım aynı yoldan giderler. bu arada hd'yi harcamazlarsa iyi.
  • sırf muhalif olmak için eleştirmenin bir örneğini yaşıyoruz bu kanal konusunda. trt yıllar içerisinde ciddi bir gelişim gösterdi. bugün türk kanalları içerisinde görüntü kalitesi en iyi kanal trt'nin yayınladıkları diyebiliriz. yayın içerikleri de fena değil, trt belgesel hd için konuşuyorum.

not: merak edenler için, akpli değilim.
  • memlekete kim ne yaparsa hemen yaftayı yapıştırmayı borç bilen ergenlerin eleştirdiği kanal. daha seyretmeden görmeden -ehi ehi badem bıyık ehi konuşmak son derece itici. bunu acun yapsa o yapsa bu yapsa sürekli bi etiketleme merakı.

4k tv ler alım gücü seviyesi bakımından biraz rantabıl olduğu zamanlarda bende izlemeyi gayet isterim özellikle mavi yolculuk ve denizle alakalı belgesellerini.
  • leyla ile mecnun bitirildiğinden beri terete izlemediğimden beni hiç ilgilendirmemektedir. vergi veriyoruz işe yarıyor sanırım ne güzel avrupa'da bir ilkmiş falan filan.
  • bir hafta önce almış olduğum 4k televizyonun 4k yayınları almadığını öğrenip +500 tl vererek 4k yayınları gösteren ile değiştirmeme neden olmuş olan, beklediğim kanaldır.

trt'nin teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek yatırım yapması ne kadar hoşuma gidiyor ise de kendisine sırf politik nedenlerden dolayı kırgınlığım var o ayrı.
  • ortalikta bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan bircok insani göstermis kanal/yayin/hizmet (sec begen al)
    ben godfather filmini trtde hd kalitede iki dil secenegi ile izledim. sacma sapan magazin, bu tarz gibi seylerden hoslanmadigim icin (yalan yok stres atayim diye bu tarz izledim, utanmaktan nereye saklanacagimi bilemedim) trt müzik acarim. kalitelidir.

ayrica trt hd denen nane yine cogu iki dil secenegi ile güzel belgeseller sunmakta. trt belegesel ayrica belgesel kanali. isiminden belli.

trt spor hd gayet güzel mac özetlerini (büyük avrupa ligleri dahil) veriyor.

ve hepsinde de ses ve görüntü kalitesi cok iyi.

siz hergün orda rte filan konusma mi yapiyor saniyorsunuz. onun icin uzaga gitmeye gerek yok stara showa filan bakin yeter.

hicbir tarafi tutmuyorum ve kimsenin sempatizani degilim. belki neset ertasin olabilirim. bilemedim.
    önce acin bir izleyin sonra yorum yapin kanallar hakkinda.

ha halkin parasi filan derseniz, bilmem. almanya da da aylik 17 euro direk isteniyor senden. ard zdf kanallari icin. ister izle ister izleme. karsiligini aliyor musun? ona bak bence.

cok bilmis ibneler sizi.
hesabın var mı? giriş yap