• sadece türkü arşivi için bile eşsiz bir uygulama ki çok daha fazlasını sunuyor. spotify’de olmayan demet sağıroğlu’nun papatya falları şarkısına 90’lar pop listesinde denk gelince bi sevindirik oldum. trt belgesel, trt 2 derken şimdi de trt dinle. sen dersin de dinlemez miyiz be trt. kalp kalp kalp.
  • muhteşem eşsiz bi uygulama. tahminlerin ötesinde başarılı.

o kadar iyi ki bana gore spotify onunde diz çöküp tövbe ister.
  • harika bir uygulama , listeler , podcast’ler çok başarılı
  • trt, kurum olarak elindeki imkanları böyle güzel şeyler için kullandığı sürece, herhangi bir faturada kesilecek "trt payı"na ses çıkarmam, aksine destek olurum.
  • aman yarabbi. spotify üyelik ücreti isteyedursun arka planda çalabilme özelliği, reklam yok, arayüzü şahane. sesli kitap var. ekşi sözlük sayesinde keşfettim bu sabah.
  • çogacayip bişey olmuş. muhayyer kürdi diye liste de var. iron maiden da var, gogol'un "burun" sesli kitap olarak da var
    ve evet şarkıları/listeleri indirip offline olarak da dinleyebiiyorsunuz (oha)

kesinlikle ve kesinkle bir yüklenip kurcalanası uygulama
  • benim telefonumda spotify ın pabucunu dama atmış uygulamadır.

(bkz: çok güzel)

maalesef editi ; herşey süper fakat buffering sorunları var, uzun yolda hat çekmediği an müziği durduruyor. normalde spotify şarkı sonuna kadar, hatta sonraki 1-2 şarkıyı indiriyor ve hat yokken onları çalıyordu ve o şarkılar bitene kadar hat çoktan geri gelmiş oluyordu. bu hatayı düzeltmezlerse, benim gibi çoğunlukla uzun yolda müzik dinleyenleri kaçıracaklar.
  • yıllardır trt'yi arayıp, arkası yarın, radyo tiyatrosu ve bir roman, bir hikâye adlı programların podcast arşivlerine dâhil edilmesi için ricâda bulunuyorduk. şükürler olsun ki; bu güzel uygulamayla birlikte, bu kayıtlara da erişim sağlanabildi.
    inşallah içerikler güncellenir ve bütün kayıtlar eklenir. bununla birlikte; birçok program, dizi-film müzikleri, trt radyolarında kaydedilmiş güzelim eserler de mevcut uygulamada. gerçekten çok sevindirici ve heyecanlandıran bir gelişme benim için.
    içeriklerin güncellendiğinden bir emîn olabilsem...

cümle ekibin, bu haberi bize ulaştıranların emeklerine sağlık.
  • trt'den beklenmeyecek kalitede bir uygulama.
hesabın var mı? giriş yap