• edit:cehapeliler bundan da rahatsız olmuşlar. endişelerini anlıyorum. kısa süreli rüyadan uyanacaklar. şeffaflıktan dahi korkmanın başka izahı olamaz. belli ki ibrenin döndüğünü anladılar, şaibe bulutunu lehlerine kullanabilmek adına buna bile itiraz edebiliyorlar.

an itibariyle trt haberden duyurulandır.

şeffaflık adına olması gerekendir.

sayımların canlı yayınlanması için ysk'ya başvuru yapılmış.

--- spoiler ---
    31 mart seçimleri sonrası bazı il ve ilçelerde itirazlar sonucu oylar yeniden sayılıyor.

türkiye radyo televizyon kurumu (trt), yüksek seçim kurulu'na oy sayımı devam eden sandıklardan canlı yayın yapmak için başvuru yaptı.

trt'nin açıklaması şu şekilde:

"türkiye’nin kamu yayıncısı olarak; kamuoyunun doğru bilgi ihtiyacını karşılamak için ysk’a oy sayımının devam ettiği sandıklardan canlı yayın yapmak istediğimizi bildirdik. başvurumuza dair karar değerlendirilmektedir. kamuoyuna saygıyla duyurulur."

kaynak: trt haber
    -----
    --- spoiler ---

link
  • sonuçları doğru aktar, başka ihsan istemez, diye cevap verilmesi gereken talep.

edit: görüyorum ve artırıyorum. tüm kanallarda ortak yayın yapılsın.
  • trt parti televizyonudur. taraflıdır. o yüzden kabul edilemez bir istektir. bir de gayet rahat bir şekilde '' kamu yararı ve kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmeyi ilke edinmiş olan kurumumuza'' demişler. hahahahahaha..

''evet sayın seyirciler. görüyorsunuz. pusulanın üzerine seni çok seviyorum ak parti yazmış. ama o da ne. bu oy geçersiz sayılıyor sayın seyirciler. işte gözlerinizle gördünüz. vatandaşın sevgisine bile tahammülleri yok. oylarımız nasıl çalınıyor.'' şeklinde yayınlar yapılması muhtemeldir.
  • iple çektiğim yayının talebidir.

umarım akp'li kurmayları da bu canlı yayında görebiliriz.
    o morarmalarını izlemek paha biçilemez olur.
    bu talebimizi duyun!
  • operasyon tamamsa canlı yayınlanabilir artık sayar sayar artırırlar.
  • secimden 6 gün sonra, böyle bir talep gelmesi mide bulandiricidir. 31 mart-6 nisan arasi kamera kayıtları da halka sunulmalıdır.
  • beyler, bayanlar az çok demeyelim engellemediğimiz aktrolleri engelleyelim.
  • uygulanirsa yillarca sadece kulturel farklardan oturu dislanip otekilestirilen, kotu ilan edilen turkiye demokrasisi, secim sonuclariyla tersini ispatladigi gibi, bu seferde demokratik uygulamalardaki seffaflik, hassasiyet ve ozgunluguyle karizmasini ve guvenilirligini bir adim oteye tasiyabilir.
  • tribünlere oynuyorlar. haziranda tekrar seçim olacak. reis belediyeyi öyle bırakmaz.
  • canlı yayında bir sandıktan binali yıldırım'a 18 000 oy çıktığını söyleyip fişi çekecekler galiba , eyvaah
hesabın var mı? giriş yap