şükela:  tümü | bugün
 • ilginç ve eğlenceli bir komplo teorisi. şu hesaptan ingilizce olarak okunabilir:

  https://twitter.com/…rra/status/1085692100966928385

  türkçesini ingilizcemiz yettiğince madde madde buraya şeyapalım. arkadaş diyor ki:

  - kongre kütüphanesinin websitesindeydim. ve 1893'te yazılmış olan şu kitaba denk geldim: https://twitter.com/…rra/status/1085692100966928385

  - bu kitap gizli bir kapı bulup zamanda yolculuk eden baron trump adlı bir çocuk hakkında. ama ilginç olan bu değil. bekleyin.

  - donald trump'ın oğlunun adı barron trump. yalnız bununla da kalmıyor. kitaptaki çocuk barron trump'a benzemiyor mu? (bence eh) ama bekleyin, dahası var.

  https://twitter.com/…rra/status/1085692199403044864
  - kitapta baron'un ona göz kulak olan bir de akıl hocası var. tahmin edin adı ne? #don...
  gittikçe daha da ilginçleşiyor...

  - kitapta olup biten herşey rusya'da gerçekleşiyor.

  - 4 yıl sonra 1896'ta aynı yazar devam niteliğinde bir kitap daha yazıyor. kitabın adı "the last president". işte burada iş ciddileşmeye başlıyor.

  https://twitter.com/…rra/status/1085692342349119488
  - kitapta new york 5. caddede yaşayan çok zengin bir adamın başkanlık için yarıştığını ama kimsenin kazanmasını beklemediğini anlatıyor. bekleyin...

  - trump tower. new york 5. caddede... size yemin ederim bütün bunları ben uyduruyor olamam. ama gittikçe daha derine gidiyor.

  - kitapta adamın başkanlığı kazanmasının herkesi şaşırttığından, insanların açılış seremonisinde isyana ve protestolara başladığından ve gelir gelmez hemen kararnameler çıkardığından bahsediyor. ama dahası da var.

  https://twitter.com/…rra/status/1085692452097351685
  - kitapta lafe pence diye bir adamın tarım bakanı olduğu yazıyor.

  - evet! pence... bütün bunları götümden uyduruyor olamam. bu kitapları girip kendiniz de okuyabilirsiniz... ama daha bitirmedim!

  - 1943'te dünyanın en ünlü bilim adamlarından biri nikola tesla ölüyor... ölümünden önce zaman makinesi icat ettiğini ve zamanda geçmişe ve geleceğe yolculuk ettiğini iddia ediyor... lütfen okumaya devam edin...

  - ölümü sonrası amerika birleşik devleti hükümeti tüm çalışmalarına ve notlarına "the office of alien property" adına el koyuyor. inceledikten sonra fbi'a teslim ediyorlar.

  https://twitter.com/…rra/status/1085692841685245953
  - "the office of alien property". bilin diye söylüyorum, bu gerçek bir devlet dairesidir. ama okumaya devam edin, daha da manyaklaşıyor.

  - tesla'nın çalışmalarından, notlarından, icatlarından bir sonuç çıkartamayınca dışardan bir mühendis yardımı almaya karar veriyorlar. bilin bakalım bu mühendis kim?

  - john g. trump! durun. dahası var.

  - john trump, donald trump'ın dedesi. nikola tesla'nın çalışmaları ve notları üzerinde çalıştıktan sonra hükümete hiçbir sonuca varamadığını söylüyor. ya keşfi hükümetten uzakta kendisine saklamak için yalan söylemişse?

  https://twitter.com/…rra/status/1085693112293285889
  - ilginç olan donald trump'ın annesinin adı mary ve babasının orta adı christ!!! ve donald trump tam ay tutulmasının olduğu gece doğmuştu.
 • "vay vay vay anam babam" dedirten olay.
 • uzak bir gelecekten geldiğini varsayarsak neden wwe'de boy gösterdiğini ve bazı filmlerde oynadığını anlayabildiğimiz teori.
 • yeni komplo teorimiz vatana millete hayırlı olsun.
 • bir tanrımız oldu allah kullu kutlu büyütsün
 • edit: ilk yazdigimi sildim cunku kitabi buldum.

  hayatimda hic bu kadar saglam bir teori gormemistim. donald trump’in amcasini trump baskan olmadan once duymustum. eger trump ailesi gercekten bunu yaptiysa yani zamanda yolculuk kelebek etkisi ne oldu. orada neyi degistirdiler ve bu bize nasil yansidi. tesla gibi bir dahi bunu yapmistir. inaniyorum, ama eger bu gercekse yillardir illuminati diye bosuna yirtinmis bir kesim. siz orada rockefeller falan derken asil bomba trump’mis. komplo teorileri adi ustunde teoridir. ama uzun zamandir trump’in son baskan oldugu yonunde cok fazla teori uretildi. bencede oyle bir durum var. bazen devler bir anda coker kimse ne oldugunu anlamadan. bence usa’da oyle olacak. cok fazla sikintisi olan bir ulke ama gun yuzune cikarilmiyor.
 • pizza dilimini tersten ısıran eleman zaman yolculuğu yapacak he mi?

  tanım: eğlencelik teori.
 • a haber bunu duyarsa günlerce akşama kadar bunu kullanır; trump türkiye'ye niye düşmanca davranıyor? çünkü türkler tarih yazacak ve trump bunu biliyor. bu yüzdendir ki bize karşı özel derdi var. ilerlememizi istemiyorlar vs...

  tanım: komplocuları heyecanlandıran iddiadır.