1. cnnturk spor servisinin çiçeği burnunda yeni elemanı...* yeni görevinde başarılar ve de iyi işler beklemekteyiz kendisinden... bu arada pekk severiz kendisini bizzz...
  2. ekşisözlükte yazar olabilmek için her geçen gün çalışan ancak hala başaramamış olan ve yakında yazar olması muhtemel insan.
  3. yüzü bu günlerde pek bi gülen ve de bu gülücüklerin yüzünden hiç eksik olmamasını dilediğimiz güzel insan... pek severiz kendisini biz...
  4. cnntürk'ün yeni ve güzel ekran yüzü... kendisine yeni görevinde başarı dilliyoruz ve de pek seviyoruz kendisini biz...
  5. yeni görevinde başarılar dilediğim, hoş hatun.
    olgundur,
    akıllıdır,
    sabırlıdır.
    siyahın çok yakıştığı zonguldak'lı güzelliktir.
    özlemiştik, ekranda da olsa görmek iyi geldi.
    sana da az önce belirttiğim gibi, büyümüşsün görmeyeli. (bkz: swh)
  6. kısacası znm... görmediğimde özlem duyduğum, sırdaş, yoldaş, akıldaş ve daha da fazlası.
  7. haber metnini okumasıyla görüntülerin gelmesi arasındaki sürede başını hafifçe öne eğip masaya doğru bakmasına hayran olduğum.. evet.
  8. cnn turk'un gulusu ile gonulleri fetheden, insana spor sevgisi asilayan guzel yuzlu spor spikeri. son haftalarda formula1 yayinlari ile de gormeye basladik ve son olarak macaristan gp'si oncesinde baris kuyucunun yoklugunda kendisini ekranda gostererek hayranlarini sevindiren tatli sunucu.
  9. haberi okuduktan sonra utanıyormuş gibi başını öne eğen zarif spiker.. canım benim.
  10. (bkz: #11217937)

haberi okuduktan sonra mahçup bir şekilde önüne bakışında sanki şöyle bir anlatım var. "bu kadar güzel olduğum ve sizleri göreceli olarak bu kadar çirkin durumda bıraktığım için affedin beni hemcinslerim."

tuğba dural hakkında bilgi verin