• götümüze kuraklık girmesindense sistem girmesini tercih ederdim gençler.
  • öyle korkuttunuz ki aniden gelirse diye 25 derece sıcakta içlikle dolanmaktan havale geçireceğim ibneler.
  • yazın götü boklu, saçı bitli dolaşmamak için bu sisteme ihtiyacımız var. gel zalımın oğlu.
  • zafer sarhoşu kayınbirader hafta sonu balkonda mangal yapalım diyerekten yazlığa çağırıyor, pazar günü tulpar geliyormuş diyorum, enişte isterse messi gelsin sizden bi cacık olmaz diyor!
    g.tün donsun gör ebeni pezevenk!
  • eğer evsizleri ve sokak hayvanlarını bu kadar düşünüyorsanız gidin arabistan çölünde yaşayın. kuma sıçarsınız, kumla duş alırsınız. yetti artık bu anlamsız duyar kasmalarınız.

doğanın kanunu ve dengesi gereği 3 ay yaz olacak, 3 ay kış olacak, aralarda da baharlar olacak. binlerce yıldır durum böyleydi. hayvanların da evrimsel süreçleri buna göre gelişmişti. ama insan denen biz şerefsiz mahlukatlar doğanın amına koyduk ve mevsimlerin dengesini bozduk. şubat ayında 19 derece hava gördü istanbul. ocak sonundan beri yağmur yağmıyor. aralıkta da tek damla yağmadı.

sokak hayvanlarına ve evsizlere karda da yardım edebilirsin ama susuz kalırsak kimse kimseye yardım edemez. sokak hayvanları ve evsizlerle beraber topluca geberir gideriz. ben barajların coşup dolmasını istiyorum. susuz kalmak istemiyorum.
  • accuweather karla karışık yağmur şeklinde beklendiği kadar ağır geçmeyeceğini gösterirken windy ise haftaya cumadan itibaren birkaç gün boyunca sağlam kar yağışının geliyor olduğunu gösteriyor.

pazartesi günü de istanbul'da hava sıcaklığı 20 derece.

imdb puanı ortalama 3 olan kanal d gece kuşağındaki felaket filmlerinde ne yapacağını bilmeyen halk gibi başımıza ne geleceğini merakla bekliyoruz.
  • istiyorum ki tipi olsun yollar kapansın insanlar perişan. gerekirse meteor vs yağsın. sürünelim sokaklara kurtlar insin. post-apocalyptic bi duruma düşelim heyecan karmaşa kaos. yeter be. zaten hayatımız hayat değil batmışken tam boka batalım. bari deriz ki doğal afetten göte geldik.
  • olan çiçek açmış meyve ağaçalara olacak. yuksek fiyat artışlarına hazır olmalıyız.
  • insana ne isteyeceğini şaşırtan haberdir. bir taraftan sokak hayvanları, bir taraftan yeraltı suları, bir taraftan evsizler, yakacak bulamayanlar, bir taraftan kurumuş baraj gölleri.
    bir gün olsun şu kış mevsimini bir norveçli gibi karşılayamadık anasını satayım. garibanlık her yerimize işlemiş.
  • ya şu gelip sokak hayvanları, evsizler lololo çekenlerde sokak hayvanı kadar akıl fikir yok. içtiği suyu, tükettiği gıdayı leyleklerin getirdiğini düşünüyor olmalılar.
    barajlarda su kalmadı, yer altı suları yüzeye kadar kurudu aq
    milyonlarca dekar tarım arazisi yağış bekliyor.
    40 iq sahibi herkes kar ve yağmur yağışı için mutlu olur.
hesabın var mı? giriş yap