şükela:  tümü | bugün
  • ulan her hava haberinin altinda sokak kedileri bidi bidi. ya tamam besliyorsan besle napalim yav.
    asiri besleyip cogaltan kendisi, soguk olunca da derdini de bize kitliyor.

bu ay hepi topu 5cm kar yagdi, kardan cok kedi mamasi doktuler sokaga.
    ayni gun turkiye'nin en merkezi yerinde, kadikoy rihtiminda evsiz öldü sikinizde olmadi.

birak da bir kar haberi okuyalim ya.
    merak etme bir hayvan o sehrin soguguna dayanamiyorsa zaten oraya ait degildir.
    onun disinda seni dunyadan silsek de o hayvanlar bi sekilde yasamaya devam edecek.

edit: bakin su kadarcik yazidan bile gotu yandi gelip nick altina "hayvan dusmani cahil" yazdi.
    dusmanlik nerede cahillik nerede.?

millet bunlarin linc etme korkusundan kedi boku yemek sevaptir diyecek hale geldi. korkmayin lan sesinizi cikarin yoksa bu gidisle maasinizdan kedi vergisi kesmeye baslayacaklar.

edit2:
    gercekten kedilerle bir derdim yok isteyen beslesin ama kafamizi utulemeyin.

ozelden kedileri beslemezsek veba olacagimizi falan iddia edenler oluyor.
    kedilerin yok edilmesinin avrupa'da vebaya yol acmasi mama lobisinin uydurdugu bir sey..

veba dunyada 10'larca kez patladi, genelde cin'den ticaret yoluyla geldi gemilerle ve ticaretle dunyayi dolasti. istanbul'dan tut mogollara kediyle derdi olmayan her halki esir aldi.

zaten fare temizligi icin terrier cinsi kopekler kullaniliyor.
    mideniz dayanabilirse su videoyu birakiyorum asagi.
    https://youtu.be/l2pyu-cj0gg
    kedilerin 10 yilda avladigini kopek 10 dakikada hallediyor.
  • götümüze kuraklık girmesindense sistem girmesini tercih ederdim gençler.
  • öyle korkuttunuz ki aniden gelirse diye 25 derece sıcakta içlikle dolanmaktan havale geçireceğim ibneler.
  • yazın götü boklu, saçı bitli dolaşmamak için bu sisteme ihtiyacımız var. gel zalımın oğlu.
  • zafer sarhoşu kayınbirader hafta sonu balkonda mangal yapalım diyerekten yazlığa çağırıyor, pazar günü tulpar geliyormuş diyorum, enişte isterse messi gelsin sizden bi cacık olmaz diyor!
    g.tün donsun gör ebeni pezevenk!
  • eğer evsizleri ve sokak hayvanlarını bu kadar düşünüyorsanız gidin arabistan çölünde yaşayın. kuma sıçarsınız, kumla duş alırsınız. yetti artık bu anlamsız duyar kasmalarınız.

doğanın kanunu ve dengesi gereği 3 ay yaz olacak, 3 ay kış olacak, aralarda da baharlar olacak. binlerce yıldır durum böyleydi. hayvanların da evrimsel süreçleri buna göre gelişmişti. ama insan denen biz şerefsiz mahlukatlar doğanın amına koyduk ve mevsimlerin dengesini bozduk. şubat ayında 19 derece hava gördü istanbul. ocak sonundan beri yağmur yağmıyor. aralıkta da tek damla yağmadı.

sokak hayvanlarına ve evsizlere karda da yardım edebilirsin ama susuz kalırsak kimse kimseye yardım edemez. sokak hayvanları ve evsizlerle beraber topluca geberir gideriz. ben barajların coşup dolmasını istiyorum. susuz kalmak istemiyorum.
  • accuweather karla karışık yağmur şeklinde beklendiği kadar ağır geçmeyeceğini gösterirken windy ise haftaya cumadan itibaren birkaç gün boyunca sağlam kar yağışının geliyor olduğunu gösteriyor.

pazartesi günü de istanbul'da hava sıcaklığı 20 derece.

imdb puanı ortalama 3 olan kanal d gece kuşağındaki felaket filmlerinde ne yapacağını bilmeyen halk gibi başımıza ne geleceğini merakla bekliyoruz.
  • istiyorum ki tipi olsun yollar kapansın insanlar perişan. gerekirse meteor vs yağsın. sürünelim sokaklara kurtlar insin. post-apocalyptic bi duruma düşelim heyecan karmaşa kaos. yeter be. zaten hayatımız hayat değil batmışken tam boka batalım. bari deriz ki doğal afetten göte geldik.
  • ya şu gelip sokak hayvanları, evsizler lololo çekenlerde sokak hayvanı kadar akıl fikir yok. içtiği suyu, tükettiği gıdayı leyleklerin getirdiğini düşünüyor olmalılar.
    barajlarda su kalmadı, yer altı suları yüzeye kadar kurudu aq
    milyonlarca dekar tarım arazisi yağış bekliyor.
    40 iq sahibi herkes kar ve yağmur yağışı için mutlu olur.
  • olan çiçek açmış meyve ağaçalara olacak. yuksek fiyat artışlarına hazır olmalıyız.
hesabın var mı? giriş yap